تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

اقدام پتروشیمی خوزستان برای تقویت مشتری مداری درخراسان

در سومین روز از برگزاری چهاردهمین نمایشگاه تخصصی صنعت پلاستیک ماشین آلات و صنایع وابسته و دوزادهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین در مشهد مقدس، پتروشیمی خوزستان در راستای تقویت بازاریابی، مشتری مداری و برند سازی، اقدامات متنوعی را انجام داد.

کد خبر: ۱۳۴۰۹۳
۱۴:۴۰ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۱

اقدام پتروشیمی خوزستان برای تقویت مشتری مداری درخراسان

دیدارنیوز: به نقل از روابط عمومی پتروشیمی خوزستان،یک هیات متشکل از مدیران و کارشناسان فنی، تحقیق و توسعه و بازرگانی از سوی این شرکت برای دیدار و گفت و گو با مشتریان، عازم شهر نیشابور شدند.در دیدار هیات اعزامی از سوی پتروشیمی خوزستان با تولیدکنندگان کلید و پریز و سایر مشتریان بزرگ نیشابور، زمینه های گسترش همکاری، بررسی شد.


همچنین صبح امروز یک هیات تجاری از کشور افغانستان در حوزه صنعت پلاستیک و ماشین آلات، با حضور در غرفه این شرکت، با دکتر صالح احمدی مدیر عامل پتروشیمی خوزستان، دیدار و گفت و گو کرد.
هیات تجاری افغانستان متشکل از یوسفی رییس اتاق بازرگانی ولایت جلال آباد، هاشمی رییس شرکت بیلیوپیز افغانستان و قوسی معاون اتاق بازرگانی هرات و هیات همراه در این دیدار ضمن تاکید بر کیفیت تولیدات پتروشیمی خوزستان ابراز امیدواری کردند که این نشست منجر به همکاری های گسترده ای در آینده شود.
شرکت پتروشیمی خوزستان حضور پر رنگی در دوازدهمین نمایشگاه رنگ و رزین مشهد داشت و هیات های مختلفی از تولیدکنندگان و تجار داخلی و دیگر کشورها با دکتر صالح احمدی دیدار و زمینه های همکاری را بررسی کردند.


گفتنی است این نمایشگاه ۲۸ لغایت ۳۱ تیرماه ۱۴۰۱ در مکان نمایشگاه بین المللی مشهد در حال برگزاری است و علاقمندان می توانند از ساعت ۱۶ الی ۲۲ از آن بازدید به عمل آورند.

برچسب ها: پتروشیمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی