تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

پلمب و بازداشت به دلیل ورزش «مختلط» در ایرانمال!

سرهنگ نادر مرادی، معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران اعلام کرد به علت انجام ورزش مختلط، بدون فوت وقت و در همان روز، دو نفر بازداشت و دو باشگاه ورزشی ایرانمال پلمب شد.

کد خبر: ۱۳۳۷۸۱
۱۹:۱۴ - ۲۶ تير ۱۴۰۱

پلمب و بازداشت به دلیل ورزش «مختلط» در ایران‌مال!

دیدارنیوز: معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از بازداشت دو نفر و پلمب دو باشگاه ورزشی ایرانمال به علت انجام ورزش مختلط خبر داد.

سرهنگ نادر مرادی در این‌باره گفت: پس از انتشار فیلمی از مجموعه ایرانمال در فضای مجازی که در آن آقایان و بانوان به صورت مختلط در حال انجام حرکات ورزشی بودند رسیدگی به موضوع در دستور کار معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ قرار گرفته و ضمن هماهنگی با سازمان ورزش و جوانان بدون فوت وقت در همان روز به محل اعزام و واحد‌های باشگاه «بیلیارد لوتوس» و «بولینگ گلکسی» پلمب شد.

وی با اشاره به اینکه با اینگونه اقدامات هنجار شکنانه در حوزه اصناف و اماکن برخورد قانونی خواهد شد، اظهار کرد که دو نفر عاملان اصلی این اقدام هنجارشکنانه تحویل مرجع قضایی شدند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی