تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

رونمایی از داشبوردهای مدیریتی سازمان آب و برق خوزستان

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان آب و برق خوزستان از رونمایی داشبوردهای مدیریتی با حضور مدیرعامل سازمان خبر داد.

کد خبر: ۱۳۳۵۰۷
۲۱:۳۱ - ۲۱ تير ۱۴۰۱

رونمایی از داشبوردهای مدیریتی سازمان آب و برق خوزستان

 

 دیدارنیوز: به نقل از شبکه خبری سازمان آب وبرق خوزستان، “حمید سلمان پور” اظهار داشت:در راستای ایجاد سیستم های تصمیم یار و افزایش دقت و سرعت در تصمیم گیری ها، سامانه هوش تجاری و مدیریت اطلاعات کسب و کار با به کارگیری جدیدترین ابزارها و زیرساختهای موجود، مورد بهره برداری قرار گرفته است.وی افزود: این سامانه به صورت کامل توسط کارشناسان این مدیریت فراگیری، نصب و راه اندازی گردید و تاکنون شش داشبورد مدیریت در حوزه های مالی، منابع انسانی، قراردادها، درآمد و بودجه راه اندازی گردیده است.همچنین باتوجه به نیازهای آینده سازمان و لزوم توسعه این سامانه، آموزش تیم تخصصی در این زمینه درجریان می باشد.
سلمان پور تصریح کرد: امروزه داده (Data) به عنوان یکی از مهمترین دارایی های هر سازمان به شمار می آید، اما تازمانی که سازمان نتواند درک و بینشی از آن ها استخراج کند این دارایی بدون استفاده خواهد ماند و پیش نیاز این درک و‌بینش، بصری سازی داده ها می باشد.

 

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد:در این راستا داشبوردهای مدیریتی به عنوان ابزاری برای نظارت بر عملکرد تمامی بخشهای کسب و کار، بررسی میزان کارکرد آن، پیش بینی موانع و مشکلات پیش رو به کار گرفته می شوند.

 

گفتنی است در این داشبوردها اطلاعات برای مدیران ارشد سازمان با استفاده از نمودارها و اشکال گرافیکی و به صورت اطلاعات مختصر و مفید به نمایش درآمده است.

برچسب ها: برق
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی