تیتر امروز

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!
بیست و دوحه (۱۳)، روز نهم جام جهانی

پرتغال ۲ - اروگوئه صفر؛ برای صعود نیازی به رونالدو نبود!

در نهمین روز از مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، بازی‌های باقی‌مانده از دور دوم مرحله گروهی انجام شد و هشت تیم در دو گروه G و H به مصاف یکدیگر رفتند؛ کامرون در نبردی جذاب و کامبکی برابر صربستان ۳-۳...
رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!
گزارش دیدار از آخرین وضعیت آتش‌سوزی در جنگل "شمام" و "سلانسر"

رودبار و باز هم بلای طبیعی در روزهای جام جهانی!

علیرغم تلاش نهاد‌های مختلف مانند هلال احمر، منابع طبیعی و مدیریت بحران آتش سوزی در جنگل‌های "شمام" و "سلانسر" در رودبار استان گیلان ادامه دارد و زنده ماندن آن‌ها در گرو سورتی پرواز بیشتر است...
پردیس اوقات فراغت با ۱۲ غرفه و ۱۲ ویژه‌برنامه در منطقه ۱۲ برگزار می‌شود:

از عید تا عید به مدت یک هفته در قلب طهران

سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۲ اعلام کرد: از عید قربان تا عید غدیر با پردیس اوقات فراغت قلب طهران در پارک شهر، قدیمی‌ترین بوستان شهر تهران همراه باشید.

کد خبر: ۱۳۳۳۸۴
۱۰:۲۹ - ۲۰ تير ۱۴۰۱

از عید تا عید به مدت یک هفته در قلب طهران
دیدارنیوز: سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۲ اعلام کرد: از عید قربان تا عید غدیر با پردیس اوقات فراغت قلب طهران در پارک شهر، قدیمی‌ترین بوستان شهر تهران همراه باشید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، سیدامیرحسین ساداتی، سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ گفت: به مناسبت فرارسیدن اعیاد فرخنده قربان و غدیر، از تاریخ ۱۹ تا ۲۷ تیرماه، ویژه‌برنامه‌های شاد و مفرح «عید تا عید» در بستری معنوی و فرهنگی در پارک شهر که قدیمی‌ترین بوستان شهر تهران است، از ساعت ۱۷ تا ۲۳، همچنین در سطح نواحی شش‌گانه در همین ساعات برگزار خواهد شد.

وی افزود: به همین مناسبت، پردیس اوقات فراغت با ۱۲ غرفه در این بوستان برپا می‌شود که این غرفه‌ها شامل غرفه‌های اقوام ایرانی و سیاه‌چادر‌ها (بازی‌های بومی محلی، موسیقی محلی، چای‌خانه سنتی و محصولات فرهنگی اقوام)، غرفه‌های متفرقه (گام دوم نسل چهارم، خاطرات قلب طهران، دورهمی قلب طهران، محصولات فرهنگی، کودکان، عفاف و حجاب، تیراندازی و رادیو جشنواره) است.

به گفته ساداتی، ۱۲ ویژه‌برنامه فرهنگی نیز که شامل برنامه‌های میدانی نظیر (پرده‌خوانی، مسابقات ماشین‌های کنترلی ویژه کودکان، اسب‌های پانی، مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی و تیروکمان، برپایی نماز جماعت، نشاط سالمندی و معلولین)، برپایی استیج شبانه شامل برنامه‌های شاد ویژه هفته عید قربان تا غدیر، پینت‌بال (ویژه گروه‌های سنی مختلف به همراه اهدای جوایز) در محوطه میدان صلح پارک شهر به اجرا درمی‌آید.

از دیگر برنامه‌های منطقه ۱۲ که در همین ایام در سطح نواحی شش‌گانه برپا می‌شود، برگزاری شهرزادهاست که شامل شهرزاد‌های کودک و نوجوان، آیینی، هنر و ادب، بازی و تفریح و کدبانو خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی