تیتر امروز

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!
عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت
گفتگوی دیدارنیوز با پروفسور حسن امین

عاقبت مشروطه و سازگاری جمهوریت و اسلامیت

پروفسور حسن امین در گفتگو با دیدارنیور پیروزی مشروطه را مدیون همکاری عرفی‌ها و روحانیت ترقی خواه دانست اما گفت: بعد از پیروری و در طول تاریخ همواره یکی مغلوب دیگری شده است.

توصیه رئیسی به اطلاعات کردستان؛ لحظه‌ای از «ضدانقلاب» غافل نشوید

سید ابراهیم رئیسی، باحضور در میان جمعی از کارکنان اداره کل اطلاعات کردستان، ضمن تقدیر از اقدامات و مجاهدت‌های آنها، گفت: برای خشکاندن ریشه‌های فساد بکوشید و لحظه‌ای از ضدانقلاب غافل نشوید.

کد خبر: ۱۳۳۲۶۹
۱۲:۳۵ - ۱۸ تير ۱۴۰۱

توصیه رئیسی به اطلاعات کردستان؛ لحظه‌ای از «ضدانقلاب» غافل نشوید

دیدارنیوز: رئیس جمهور گفت: برای خشکاندن ریشه‌های فساد بکوشید و لحظه‌ای از ضدانقلاب غافل نشوید.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در ادامه برنامه‌های سفر خود به استان کردستان از نمایشگاه دستاورد‌ها و اقدامات جامعه اطلاعاتی در محل اداره کل اطلاعات استان کردستان بازدید کرد و با توضیحات کارشناسان و مدیران در جریان فعالیت نهاد‌های اطلاعاتی استان در زمینه‌های امنیتی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی قرار گرفت.

در حاشیه این بازدید، رییس جمهور باحضور در میان جمعی از کارکنان اداره کل اطلاعات کردستان، ضمن تقدیر از اقدامات و مجاهدت‌های بعمل آمده از سوی این عزیزان، گفت: برای خشکاندن ریشه‌های فساد بکوشید و لحظه‌ای از ضدانقلاب غافل نشوید.

رئیسی در ادامه گفت: هشدار دادن توسط دستگاه‌های اطلاعاتی لازم است، اما کافی نیست بلکه باید مجدانه برای پیشگیری از وقوع فساد و ناامنی اقدام کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی