تیتر امروز

حسرت در غرب و غرور در شرق دور
به بهانه صعود ۳ تیم از آسیا و اقیانوسیه به دور حذفی جام جهانی

حسرت در غرب و غرور در شرق دور

از ۶ نماینده آسیا و اقیانوسیه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، سه تیم کره جنوبی، ژاپن و استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند.
زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟
مازوت‌سوزی در استان‌های کشور همچنان ادامه دارد

زمستان سرد برای ایران یا اروپا؟

انتشار عکسی از مازوت سوزی در شهر اراک و تایید این اتفاق از سوی سیاوش آقاخانی، رئیس شبکه محیط زیست استان مرکزی به دلیل کمبود گاز، این سوال پیش می‌آید که زمستان سرد برای ایران است یا اروپا؟!
دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نخستین قسمت از برنامه «سفیر»

کالبدشکافی «خانواده موفق» با خانم دکتر کشاورز (ویدیو)

«سفیر» عنوان برنامه جدیدی است از گروه رسانه‌ای دیدار به میزبانی ایمان ساکی مجری باسابقه و صاحب سبک که با نمایندگان موفق برخی کسب و کارها به عنوان سفیر آن شغل به گفتگو می‌نشیند.

کد خبر: ۱۳۳۰۱۶
۱۳:۰۰ - ۱۳ تير ۱۴۰۱

برنامه سفیر خانم دکتر کشاورز

 

دیدارنیوز ـ تلویزیون دیدار: برنامه «سفیر» تلاشی است برای پاسخ گفتن به سوالات روزمره مردم در زمینه‌های مختلف و در نخستین قسمت از این برنامه، ایمان ساکی مجری باسابقه تلویزیون با خانم دکتر آزیتا کشاورز درباره خانواده موفق، مسئله ازدواج و کنش‌های متقابل زوج‌ها نسبت به یکدیگر، گفتگوی جذاب و روانشاسانه‌ای انجام داده است. خانم دکتر کشاورز استاد دانشگاه، روانشناس و مشاور خانواده است و در این برنامه بررسی موشکافانه‌ای در حوزه ازدواج و خانواده دارد.

این گفتگو می‌تواند به بسیاری از پرسش‌های افراد در موضوع ازدواج پاسخ دهد و نگرش آنها را به این مقوله بسیار مهم در زندگی اصلاح نماید.

ویدیوی این گفتگو را اینجا ببینید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی