تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

تامین برق پایدار کنکوری ها با حضور اکیپ های عملیاتی

مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان از تامین برق پایدار حوزه های برگزاری کنکور سراسری در استان با حضور اکیپ های عملیاتی در محل های آزمون خبر داد.

کد خبر: ۱۳۲۸۷۱
۱۲:۴۳ - ۱۱ تير ۱۴۰۱

تامین برق پایدار کنکوری ها با حضور اکیپ های عملیاتی

 

 دیدارنیوز: دکتر علی خدری با اشاره به حساسیت آزمون کنکور سراسری، گفت: اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع برق خوزستان در تمام شهرستان های استان از روز نخست برگزاری آزمون سراسری در آماده باش کامل بوده و جهت جلوگیری از بروز حوادث  در محل های برگزاری آزمون حضور دارند.

 

خدری افزود: با توجه به افزایش دمای هوای استان در این هفته، و به تبع آن افزایش مصرف برق، به همین جهت فوریت های برق این شرکت و مرکز دیسپاچینگ، تمامی  اکیپ های عملیاتی در شهرستان ها را رصد و در صورت بروز حادثه، اقدام لازم را به فوریت انجام می دهند.

وی به اهمیت فضای آرام برگزاری آزمون کنکور سراسری و تاثیر شرایط بر روحیه داوطلبان اشاره کرد و گفت: وظیفه ما در همه زمان ها ارائه خدمات مطلوب به مشترکان عزیز است اما زمان برگزاری آزمون، شرایط ویژه و حساسی است که با تعیین سرنوشت آینده سازان این مرز و بوم مواجه هستیم، به همین جهت به فراخور شرایط، تمهیدات لازم برای عرضه خدمات مطلوب تر اندیشیده شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان در پایان با تاکید بر رعایت الگوی مصرف برق، گفت: از تمامی مشترکان تحت پوشش این شرکت میخواهیم تا با عدم استفاده از وسایل برقی پرمصرف در ساعات اوج مصرف (ساعات ۱۱ الی ۱۸)، تنطیم درجه کولر‌های گازی روی دمای ۲۵ درجه، خاموش کردن لامپ های اضافی و غیره، ما را در تامین برق پایدار به خصوص در روزهای برگزاری کنکور سراسری همراهی نمایند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی