تیتر امروز

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.
مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!

مخالفت ایران با اقدام نظامی ترکیه در شمال سوریه

حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه در دیدار با «رجب طیب اردوغان» رییس جمهور ترکیه، مخالفت ایران را با انجام هرگونه اقدام نظامی در سوریه اعلام کرده است.

کد خبر: ۱۳۲۷۶۹
۱۳:۳۴ - ۰۸ تير ۱۴۰۱

مخالفت ایران با اقدام نظامی ترکیه در شمال سوریه

دیدارنیوز: وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که در دیدار با «رجب طیب اردوغان» رییس جمهور ترکیه، مخالفت ایران را با انجام هرگونه اقدام نظامی در سوریه اعلام کرده است.

حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه در صفحه اینستاگرام خود در مورد سفر اخیرش به ترکیه و دیدار با رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه نوشت: «در دیدار با آقای اردوغان ضمن ابلاغ سلام رییس جمهور کشورمان از ایشان برای سفر به تهران به منظور برگزاری نشست شورای عالی همکاری‌های دو کشور دعوت به عمل آوردم.

در این دیدار در خصوص موضوع سوریه به آقای اردوغان گفتم راه حل سیاسی را تنها راه حل برای کاهش نگرانی‌های امنیتی ترکیه می‌دانیم و با تکرار مجدد ضرورت اجتناب از هرگونه اقدام نظامی حاضریم برای تسهیل در زمینه‌ی گفتگوی منجر به نتیجه پیشقدم باشیم.

ضمن گفتگو در خصوص اشتراکات و موارد مورد علاقه‌ی طرفین در خصوص تحرکات اخیر رژیم صهیونیستی به رییس جمهور ترکیه یادآوری کردم حضور رژیم صهیونیستی در منطقه هیچ ارمغانی به جز فتنه انگیزی و ایجاد نا امنی نخواهد داشت.

اردوغان در این دیدار ضمن ابلاغ سلام به مقامات عالی کشورمان سیاست نگاه به همسایگان را در دولت جمهوری اسلامی مورد تمجید قرار داد و اظهار امیدواری کرد که به زودی به تهران سفر خواهد کرد.

ایشان همچنین ضمن با اهمیت خواندن موضوعات مرتبط با فلسطین، قدس و مسجدالاقصی از دیدگاه ترکیه، فلسطین را موضوع مهم دنیای اسلام دانست و وحدت جهان اسلام در این خصوص را مهم خواند.»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی