تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش اول

دکتر منتظر قائم: حجاب اجباری، اصل حجاب را زیر سوال برد/ خاموشی تامل برانگیز قشر خاموش! +ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی
میزبان کارآفرینان در برنامه هفت ستاره‌ها (۷)

گفتگوی علی رودگرنژاد با دکتر محمد رضا قدوسی

در هفتمین قسمت از برنامه تازه دیدارنیوز به نام «هفت ستاره‌ها»، گفتگوی علی رودگرنژاد را با دکتر محمد رضا قدوسی خواهید دید. دکتر قدوسی مدیر عامل  شرکت خطرپذیران نوین آفرینش است.
با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟
از چشم جهان (۶۴)

با کاهش تحریم نفتی آمریکا، آیا ونزوئلا در حال بازگشت به شرایط عادی است؟

با اقدام اخیر آمریکا در کاهش تحریم‌های نفتی ونزوئلا، چه آینده‌ای برای این کشور در عرصه‌های مختلف انرژی و بین‌المللی می‌توان متصور شد؟ یک اندیشکده آمریکایی نظر سه کارشناس برجسته خود را در این...

شایعات عجیب در فوتبال ایران/ دانشگر؛ بازیکن ۷۰ میلیارد تومانی سپاهان؟!

روزنامه ایران‌ورزشی مدعی شده دانشگر پیشنهاد ۲۲ میلیارد تومانی استقلال برای دو فصل را رد کرده و در حالی به سپاهان رفته که جدا از مطرح شدن قرارداد ۵۰ میلیاردی او (برای سه فصل)، صحبت از دریافتی ۷۰ میلیارد تومانی او از تیم اصفهانی هم مطرح شده است.

کد خبر: ۱۳۲۶۸۸
۱۲:۵۳ - ۰۷ تير ۱۴۰۱

دانشگر؛ بازیکن ۷۰ میلیارد تومانی سپاهان؟!

دیدارنیوز: باتوجه به ریخت و پاش‌های اخیر در نقل و انتقالات فوتبال ایران، این سوال مطرح می‌شود که گرانترین بازیکن لیگ برتر چه کسی است؟

به نقل از فوتبالی، تا دیروز به نظر می‌رسید این عنوان در اختیار سعید صادقی باشد که بر اساس برخی گمانه‌زنی‌ها، با پرسپولیس قراردادی بسته که با آپشن‌های موجود در آن، به ۲۰ میلیارد تومان برای یک فصل می‌رسد منتهی حالا می‌توان لقب گرانترین بازیکن لیگ برتر را به خرید جدید سپاهان داد.

محمد دانشگر در شرایطی استقلال را به مقصد سپاهان ترک کرد که درباره رقم دریافتی او از تیم جدیدش روایت‌های متفاوتی به گوش می‌رسد.

آنطور که یکی از مدیران باشگاه استقلال – که روزنامه فرهیختگان نامش را فاش نکرده – گفته، دانشگر روز اول از این باشگاه تقاضای ۱۲ میلیارد تومان برای یک فصل کرده بود، اما یکدفعه ۶ میلیارد تومان روی درخواستش گذاشت تا ادامه همکاری‌اش با استقلال منتفی شود.

دیروز این خبر به گوش خبرنگار ما رسید که جمع دریافتی دانشگر از سپاهان برای فصل، ۵۰ میلیارد تومان می‌شود.

این وسط روزنامه ایران‌ورزشی مدعی شده دانشگر پیشنهاد ۲۲ میلیارد تومانی استقلال برای دو فصل را رد کرده و در حالی به سپاهان رفته که جدا از مطرح شدن قرارداد ۵۰ میلیاردی او (برای سه فصل)، صحبت از دریافتی ۷۰ میلیارد تومانی او از تیم اصفهانی هم مطرح شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی