تیتر امروز

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...
کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟
گزارش دیدار از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیر بهداشت

کارت زردی که ممکن است قرمز شود؟

وعده‌های عمل نشده وزیر بهداشت دولت ابراهیم رییسی در پانزدهمین ماه صدارت او سبب شد که او از مجلسی‌ها کارت زرد بگیرد، اخطاری که ممکن است تبدیل به اخراج بهرام عین اللهی شود.

سرپرست هسته گزینش عسلویه معارفه شد

در جلسه‌ای با حضور سخاوت اسدی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس و اسماعیل عسگریان، دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت، امیر حسین سوخته‌زاده به عنوان سرپرست هسته گزینش عسلویه معارفه شد.

کد خبر: ۱۳۲۶۷۸
۱۱:۵۹ - ۰۷ تير ۱۴۰۱

سرپرست هسته گزینش عسلویه معارفه شد

 

 دیدارنیوز: به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس- مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس در این جلسه گفت؛ حساسیت منطقه پارس جنوبی از نظر راهبردی می‌طلبد که گزینش کارکنان در این منطقه همراه با نگاه ویژه و تخصصی باشد و همچنین این اطمینان حاصل شود که کلیه کارکنان در این منطقه استاتژیک از نظر صلاحیت بررسی گزینشی شده باشند.

 

وی ادامه داد؛ با توجه نقش حاکمیتی سازمان منطقه ویژه پارس و وسعت عملکرد منطقه‌ای هسته گزینش، پیشنهاد می‌شود عنوان "هسته گزینش عسلویه" به هسته گزینش منطقه ویژه پارس تغییر کند.

اسدی تصریح کرد؛ با وجود ظرفیت های لازم در منطقه انتظار می‌رود هسته گزینش عسلویه به صورت کامل تمامی نیازهای گزینشی پارس جنوبی را برطرف نماید تا نیاز به ارجاع پرونده‌ها به مرکز به صفر برسد.

دبیر هیئت گزینش وزارت نفت نیز در این دیدار گفت؛ با توجه به تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر وزارت نفت در تلاش هستیم با همکاری همه واحدها بحث گزینش این نیروها را در 2 ماه آینده به سرانجام برسانیم.

عسگریان افزود؛ تا کنون 5000 هزار نفر از نیروهای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران گزینش شده‌اند.

وی ادامه داد در گام نخست گزینش هسته عسلویه با تهیه لیست افراد نیازمند گزینش فعالیت خود را به سرعت آغاز خواهد کرد و سعی می‌شود در دوماه آینده بررسی این افراد صورت پذیرد.       برچسب ها: عسلویه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی