تیتر امروز

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر
دیدار گزارش می‌دهد

جای خالی آبخیزداری در سیل های اخیر

سیلاب غیر منتظره مردادماه امسال در استان‌های تهران، مازندران، لرستان و خوزستان موضوع فراموش شده "آبخیزداری" را نمایان کرد و این پرسش همیشگی که چه زمانی این طرح کامل اجرا می شود؟

رونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شد

سجاد شهباززاده مهاجم فصل گذشته طلایی‌پوشان اصفهان با امضای قراردادی رسما به استقلال پیوست تا بار دیگر پیراهن آبی را به تن کند. این مهاجم در فصل گذشته ۶ گل به ثمر رساند و ۶ پاس گل به همبازیانش داد.

کد خبر: ۱۳۲۵۶۸
۰۸:۰۸ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

رونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شد

دیدارنیوز: سجاد شهباززاده مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان که پیش از این با استقلال به توافق رسیده بود، پس از جلسه با مدیرعامل این باشگاه، با امضای قراردادش به صورت رسمی به استقلال پیوست.

به نقل از کانال رسمی استقلال، شهباززاده که پیش از این هم سابقه حضور در استقلال را داشته، در سایپا، آلانیا اسپور ترکیه، نفت تهران، القطر قطر و سپاهان سابقه بازی داشته است.

این مهاجم در فصل گذشته ۶ گل به ثمر رساند و ۶ پاس گل به همبازیانش داد. سجاد همچنین در لیگ بیستم موفق شد ۲۰ گل به ثمر برساند و به عنوان یکى از موفق‌ترین بازیکنان فصول گذشته لیگ به استقلال پیوست.

رونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شدرونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شدرونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی