تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

رونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شد

سجاد شهباززاده مهاجم فصل گذشته طلایی‌پوشان اصفهان با امضای قراردادی رسما به استقلال پیوست تا بار دیگر پیراهن آبی را به تن کند. این مهاجم در فصل گذشته ۶ گل به ثمر رساند و ۶ پاس گل به همبازیانش داد.

کد خبر: ۱۳۲۵۶۸
۰۸:۰۸ - ۰۶ تير ۱۴۰۱

رونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شد

دیدارنیوز: سجاد شهباززاده مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان که پیش از این با استقلال به توافق رسیده بود، پس از جلسه با مدیرعامل این باشگاه، با امضای قراردادش به صورت رسمی به استقلال پیوست.

به نقل از کانال رسمی استقلال، شهباززاده که پیش از این هم سابقه حضور در استقلال را داشته، در سایپا، آلانیا اسپور ترکیه، نفت تهران، القطر قطر و سپاهان سابقه بازی داشته است.

این مهاجم در فصل گذشته ۶ گل به ثمر رساند و ۶ پاس گل به همبازیانش داد. سجاد همچنین در لیگ بیستم موفق شد ۲۰ گل به ثمر برساند و به عنوان یکى از موفق‌ترین بازیکنان فصول گذشته لیگ به استقلال پیوست.

رونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شدرونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شدرونمایی از اولین خرید استقلال؛ شهباززاده دوباره آبی‌پوش شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی