تیتر امروز

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...
نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو
قسمت دوم گفت‌وگوی دیدار با ناصر نقویان:

نقویان درباره اعتراضات، ولایت فقیه، گشت ارشاد، رفراندوم، رژیم پهلوی و رابطه با آمریکا چه گفت؟ + ویدیو

حجت‌الاسلام ناصر نقویان در قسمت دوم گفت‌وگوی خود با دیدارنیوز در مورد اعتراضات و ربط دادن آن به دشمن، امر به معروف، نهی از منکر، میزان ناراضیان ایرانی، رفراندوم، ولایت فقیه و آنچه از نظر او صلاح...
استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!
وضعیت قرمز در باشگاه آبی با کسر بودجه ۵۰۰ میلیاردی

استقلال؛ از حاجی به سردار: خودتو نشون بده!

با وجود حذف ایران از مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲، همچنان هوش و حواس علاقمندان به فوتبال به ادامه این بازی‌ها است و به همین خاطر هم ماجرا‌های فوتبال باشگاهی در ایران همچنان زیر سایه اخبار جام...

نورچشمی‌ها از چه طریق وارد بدنه «دولت» شدند؟!

جواد نیک‌بین، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: برخی از نورچشمی‌ها از طریق شرکت‌ها استخدام شده، اما در عنوانی دیگر در بدنه اجرایی دولت مشغول به کار می‌شوند.

کد خبر: ۱۳۲۵۱۳
۱۲:۱۷ - ۰۵ تير ۱۴۰۱

نورچشمی‌ها از چه طریق وارد بدنه «دولت» شدند؟!

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه شاهد هستیم که برخی از نورچشمی‌ها از طریق شرکت‌ها استخدام شده، اما در عنوانی دیگر در بدنه اجرایی دولت مشغول به کار می‌شوند.

حجت الاسلام جواد نیک‌بین در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی کلیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت بیان کرد: متاسفانه امروز در مجلس شورای اسلامی در حوزه قانون‌گذاری یا تنقیح قوانین به گونه‌ای عمل شده که مجلس مورد هجمه قرار گرفته و مردم این پرسش را طرح می‌کنند که چرا مجلس انقلابی اینگونه تصمیم‌گیری می‌کند. امروز یک فرد بعد از ۲۰ سال کارکردن امنیت شغلی ندارد و همچنان ترس از اخراج دارد. ما شعار کوچک‌سازی دولت را سر می‌دهیم، اما عملیاتی نشده است. امروز بخش عمده‌ای از بودجه در حوزه حقوق و مزایا صرف می‌شود. ما از بودجه عمرانی کشور می‌کاهیم و بر بودجه جاری می‌افزاییم.

نماینده کاشمر در ادامه اظهار کرد: متاسفانه قانون درستی برای ساماندهی کارکنان دولت نیز نداریم. اکنون نیز شاهد استخدام نورچشمی‌ها هستیم. این نورچشمی‌ها از طریق این شرکت‌های واسطه استخدام می‌شوند، اما در عنوانی دیگر در ادارات دولتی مشغول به کار می‌شوند. به عنوان مثال یک نورچشمی با عنوان خدماتی استخدام شده، اما در کار اداری مشغول به فعالیت دیگری می‌شود یا از طریق پارتی‌بازی جایگاه این افراد در ادارات تغییر می‌کند.

نیک بین گفت: ساماندهی کارکنان باید براساس ظرفیت‌ها و استعداد‌ها باشد نه این‌که یکی نورچشمی آقای نیک‌زاد یا بقیه بوده و از طریق این شرکت‌ها استخدام شوند و در عنوانی دیگر مشغول به کار گردد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی