تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

ترکیه ۲۶ عربستانی مقصر در قتل خاشقجی را رفع اتهام می‌کند

دستگاه قضایی ترکیه ۲۶ عربستانی را که به دست داشتن در قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی متهم هستند، رفع اتهام می‌کند.

کد خبر: ۱۳۲۴۴۳
۱۵:۳۶ - ۰۴ تير ۱۴۰۱

ترکیه ۲۶ عربستانی مقصر در قتل خاشقجی را رفع اتهام می‌کند

دیدارنیوز ـ سایت روزنامه عربی۲۱ نوشت: رسانه‌های ترکیه اعلام کردند: رفع اتهام از ۲۶ عربستانی بعد از تصمیم مقامات ترکیه برای قبول انتقال پرونده محاکمه به عربستان صورت می‌گیرد.

دادستان ترکیه آوریل خواهان انتقال محاکمه عاملان قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی به ریاض شد. جمال خاشقجی سال ۲۰۱۸ به دست تیم سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول کشته شد. گفته می‌شود محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان دستور قتل وی را داده بود.

این اقدام چند روز بعد از سفر محمد بن سلمان به ترکیه و دیدارش با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه صورت گرفت.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی