تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

راستینه: استیضاح «وزیر ورزش» مطرح نیست

احمد راستینه، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه بحث استیضاح وزیر ورزش مطرح نبوده، گفت: برخی سوالات نمایندگان در حوزه ملی بود. در موضوعی که نمایندگان قانع نشدند در مورد چرایی کوتاهی وزارت ورزش در تدوین آیین‌نامه قانون شرح وظایف و اختیارات وزارت ورزش بود که یک سال و نیم از تصویب آن می‌گذرد.

کد خبر: ۱۳۲۱۴۰
۱۷:۱۳ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

راستینه: استیضاح «وزیر ورزش» مطرح نیست

دیدارنیوز: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه کمیسیون فرهنگی وزیر ورزش توضیحاتی در خصوص مسائل عمرانی، زیرساخت‌ها و حمایت از تیم ملی فوتبال ارائه کرد.

احمد راستینه، درباره حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در کمیسیون فرهنگی مجلس، اظهارداشت: امروز براساس روال طبیعی کمیسیون‌ها به دنبال سوالاتی که نمایندگان محترم مجلس ارجاع داده بودند، حضور وزیر ورزش و جوانان را در کمیسیون داشتیم. برخی سوالات مطرح شده در مورد طرح‌های عمرانی و زیرساخت‌ها در مناطق و استان‌ها بود. وزیر ورزش هم با توجه به شرایط اعتبارات و بودجه‌ای که در اختیار داشت، توضیحاتی ارائه کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: با توجه به اینکه قرار شد امسال اولویت تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام باشد وزیر ورزش به نمایندگان سوال‌کننده تعهد داد پروژه‌های نیمه تمام را پیگیری کند. برخی نمایندگان از توضیحات قانع شدند و برخی دیگر زمان‌بندی مشخصی را در نظر گرفتند مبنی بر اینکه اگر ظرف ۲ ماه آینده برای حل مشکلاتی که طرح موضوع شده اقدامی نشود، نمایندگان پیگیر موضوع خواهند بود.

وی با تاکید بر اینکه در این حضور بحث استیضاح وزیر ورزش مطرح نبوده، تصریح کرد: برخی سوالات نمایندگان در حوزه ملی بود. در موضوعی که نمایندگان قانع نشدند در مورد چرایی کوتاهی وزارت ورزش در تدوین آیین‌نامه قانون شرح وظایف و اختیارات وزارت ورزش بود که یک سال و نیم از تصویب آن می‌گذرد. قرار شد کمیسیون به بررسی سطح سوال بپردازد، در صورتی که سطح سوال ملی باشد به صحن ارجاع داده شود و وزیر در صحن پاسخگو باشد.

راستینه در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان در خصوص فوتبال و دیگر رشته‌های ورزشی سوالی از وزیر داشتند یا خیر، خاطرنشان کرد: میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال هم امروز در جلسه حضور داشت و توضیحاتی از آماده‌سازی تیم ملی فوتبال در قطر ارائه داد. بزرگترین مشکل سر راه دوستان تامین اعتبارات لازم برای حل مشکلات بود که وزیر ورزش متعهد شد سریعا موضوع را پیگیری کند. در تبصره ۱۴ از محل یارانه‌ها در کمیسیون ۵۵ میلیارد تومان برای حمایت از فوتبال پیش‌بینی شده، قرار شد این موضوع در دستور کار قرار بگیرد و وزارت پیگیری کند تا مشکل فوتبال حل و فصل شود.

وی درباره اینکه امروز بحث استیضاح و استعفای وزیر در رسانه‌ها مطرح بود آیا این موضوع در جلسه کمیسیون مطرح شده، اظهارداشت: چنین چیزی در کمیسیون مطرح نبوده، اما چند سوال نمایندگان با تعیین وضعیت ملی و منطقه‌ای به صحن ارجاع خواهد شد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی