تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
شانگهای، قطب‌نمای شکسته
ترکیه، از فراز گالاتا (۴)

شانگهای، قطب‌نمای شکسته

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!
جوانگرایی یا ترکش حمایت از مردم

جام جهانی ۲۰۲۲، آخرین قضاوت فغانی!

آیا ترکش‌های حمایت از اعتراض‌های مردمی به داور بین المللی علیرضا فغانی نیز برخورد کرده و نام او به این دلیل از لیست الیت داوران ایران خارج شده است؟

پایان دوران جنجالی «مرادی» در وزنه‌برداری؛ با تشکر از زحمات شما!

سیدمحمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در نامه‌ای به رییس فدراسیون وزنه‌برداری ابطال نتایج انتخابات این فدراسیون در سال ۱۳۹۸ را به علی مرادی اعلام کرد. با تایید رای بدوی دادگاه از سوی دیوان عدالت اداری اکنون علی مرادی رسما سمتی در فدراسیون ندارد و وزارت ورزش و جوانان برای این فدراسیون المپیکی باید سرپرست انتخاب کند.

کد خبر: ۱۳۲۱۱۸
۱۲:۲۰ - ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

پایان دوران جنجالی «مرادی» در وزنه‌برداری/ پولادگر: دیگر سمتی در فدراسیون ندارید!

دیدارنیوز: معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در نامه‌ای به علی مرادی حکم ابطال انتخابات سال ۱۳۹۸ را به وی ابلاغ کرد.

سیدمحمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در نامه‌ای به رییس فدراسیون وزنه‌برداری ابطال نتایج انتخابات این فدراسیون در سال ۱۳۹۸ را به علی مرادی اعلام کرد. رای بدوی این انتخابات در اسفندماه سال ۱۴۰۰ صادر شده بود و دادگاه را به ابطال آن انتخابات داد که با معطلی مرادی این رای برای تجدیدنظر به دیوان عدالت اداری رفت.

انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری در تیرماه سال ۹۸ برگزار شد که علی مرادی با ۲۲ رای از ۴۳ رای ماخوذه به عنوان رئیس این فدراسیون باقی ماند. در مجمع انتخاباتی سال ۱۳۹۸ فدراسیون وزنه‌برداری ۴۳ نفر حضور داشتند که مرادی موفق نشد حد نصاب نصف به‌علاوه یک را کسب کند و این موجب شکایت سجاد انوشیروانی شد.

با تایید رای بدوی دادگاه از سوی دیوان عدالت اداری اکنون علی مرادی رسما سمتی در فدراسیون ندارد و وزارت ورزش و جوانان برای این فدراسیون المپیکی باید سرپرست انتخاب کند.

پایان دوران جنجالی «مرادی» در وزنه‌برداری/ پولادگر: دیگر سمتی در فدراسیون ندارید!

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی