تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

حسینی: «جراحی اقتصادی» قیمت‌ها را افسارگسیخته کرده؛ کمر مردم شکسته!

سیدالبرز حسینی، نماینده مردم خدابنده در مجلس گفت: اگر قرار بود قیمت‌ها اینگونه افزایش پیدا کند چرا بحث جراحی اقتصادی انجام شد. تنها قرار بود ۶ قلم کالای اساسی افزایش قیمت پیدا کند و در ازای آن به مردم نیز یارانه داده شود، اما امروز گرانی‌ها کمر مردم را شکسته و دولت در این مورد کلی گویی نکند و پیگیر باشد، زیرا جراحی اقتصادی بزرگ قیمت‌ها را افسارگسیخته کرده است.

کد خبر: ۱۳۱۷۸۸
۱۳:۰۳ - ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

حسینی: «جراحی اقتصادی» قیمت‌ها را افسارگسیخته کرده؛ کمر مردم شکسته!

دیدارنیوز: نماینده مردم خدابنده در مجلس طی تذکری ضمن انتقاد از افزایش قیمت کالا‌های اساسی از دولت خواست هرچه سریع‌تر اقدام شجاعانه‌ای برای مهار قیمت‌ها انجام دهد.

سیدالبرز حسینی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۲۵ خردادماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری، گفت: مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیرشان در سالگرد ارتحال امام راحل یکی از مشکلات را بحث تضعیف انقلاب و پایه‌های نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان برشمردند و فرمودند همه ارکان نظام در این خصوص هوشیار باشند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس ادامه داد: امروز شاهد اتفاقاتی در جامعه هستیم که ذهن جامعه را به سمت بی اعتمادی به عملکرد دولت و مجلس برده است، امروز مردم درد و رنج بسیاری را بیشتر از حیث اقتصادی تحمل می‌کنند و مردم انتظار دارند دولت اقدام شجاعانه‌ای در بحث گرانی‌ها انجام دهد.

حسینی تاکید کرد: اگر قرار بود قیمت‌ها اینگونه افزایش پیدا کند چرا بحث جراحی اقتصادی انجام شد. تنها قرار بود ۶ قلم کالای اساسی افزایش قیمت پیدا کند و در ازای آن به مردم نیز یارانه داده شود، اما امروز گرانی‌ها کمر مردم را شکسته و دولت در این مورد کلی گویی نکند و پیگیر باشد، زیرا جراحی اقتصادی بزرگ قیمت‌ها را افسارگسیخته کرده است.

وی همچنین در خصوص بحث رتبه بندی معلمان نیز طی تذکری بیان کرد: دولت، سازمان برنامه و بودجه، مجلس و آموزش و پرورش تلاش کردند تا بخشی از مشکلات این قشر بزرگوار را از لحاظ وجاهت حل کنند تا شاهد ادامه وضعیت کنونی نباشیم. مجلس حتما پیگیر تدوین آئین نامه اجرایی و ابلاغ رتبه بندی خواهد بود تا آورده‌ای برای معلمان عزیز داشته باشد بنابراین دولت هرچه سریع‌تر اقدام کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی