تیتر امروز

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی
«سوغاتی گیت»، بعد از «سیسمونی گیت»

دستاورد رئیسی از نیویورک؛ یک کامیون کالای آمریکایی

سیدابراهیم رئیسی ۴ روز با خیال آسوده در نیویورک ماند و ایران در اعتراض به فوت مهسا امینی، سراسر خشم بود، این درحالی است که انتشار تصاویری از یک کامیون سوغاتی آمریکایی برای هیات همراه رئیسی، مردم...
زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

سقوط ۱۸ درصدی «بیت‌ کوین» در یک هفته

ارزش بیت کوین، محبوب‌ترین رمزارز بازار طی یک سال گذشته حدود ۳۲.۶ درصد و طی یک هفته گذشته ۱۸ درصد کاهش پیدا کرده است. بیت کوین با قیمت ۲۵,۵۱۹.۱۴ دلار معامله می‌شود. سایر رمزارز‌های دیگر بازار نیز به دنبال بیت کوین دچار افت قیمت شده‌اند.

کد خبر: ۱۳۱۵۶۸
۰۹:۳۸ - ۲۳ خرداد ۱۴۰۱

سقوط ۱۸ درصدی «بیت‌ کوین» در یک هفته

دیدارنیوز: بیت کوین، محبوب‌ترین رمزارز بازار روز‌ها و ماه‌های پررونقی را سپری نمی‌کند و طی ۲۴ ساعت گذشته با افت قیمت حدود ۷ درصدی حتی در برخی ساعات با قیمت ۲۵۱۰۰ دلار نیز معامله شده است. با این حساب ارزش این ارز دیجیتال طی یک سال گذشته حدود ۳۲.۶ درصد و طی یک هفته گذشته ۱۸ درصد کاهش پیدا کرده است.

به نقل از دیجیاتو، قیمت اتریوم نیز برای اولین بار از ژانویه ۲۰۲۱ تاکنون به زیر ۱۵۰۰ دلار رسیده و در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۱۳۵۱ دلار معامله می‌شود.

با وجودی که برخی تحلیلگران بازار از بیت کوین ۱۰۰ هزار دلاری و ۷۰ هزار دلاری در سال ۲۰۲۲ صحبت می‌کردند و سرمایه‌گذاران را با تحلیل‌های خود به سمت خرید بیت کوین تشویق می‌کردند، ولی آنچه در عمل در بازار دیده می‌شود، وضعیت دیگری است.

سقوط ۱۸ درصدی «بیت‌ کوین» در یک هفته

افت قیمت بیت کوین و سایر رمزارز‌ها
در زمان نگارش این مطلب و بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، بیت کوین با قیمت ۲۵,۵۱۹.۱۴ دلار معامله می‌شود. سایر رمزارز‌های دیگر بازار نیز به دنبال بیت کوین دچار افت قیمت شده‌اند.

با ریزش قیمت بیت‌کوین معمولا ارزش سایر رمزارز‌ها نیز سقوط می‌کند. طی ۲۴ ساعت گذشته و به دنبال کاهش قیمت حدود ۸ درصدی بیت کوین، قیمت اتریوم نیز با ریزش حدود ۸ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته و ۲۸ درصد طی یک هفته گذشته در زمان نگارش این مطلب با قیمت ۱۳۵۱ دلار معامله می‌شود.

همچنین داده‌های وب سایت کوین مارکت کپ نشان می‌دهند از بین ۱۰ رمزارز محبوب بر اساس ارزش بازار، سولانا با افت قیمت حدود ۳۱ درصد طی یک هفته گذشته و ۱۰ درصد ریزش طی ۲۴ ساعت گذشته، بیشترین سقوط قیمت را از آن خود کرده و اکنون با قیمت ۲۸.۸۳ دلار معامله می‌شود.

وضعیت سایر ارز‌های دیجیتال هم چندان خوب نیست و بازار قرمزپوش شده است. باید منتظر ماند و دید این روند حرکت نزولی تا چه زمان ادامه دارد و آیا شاهد بیت‌کوین با قیمت زیر ۲۰ هزار دلار خواهیم بود یا خیر؟

برچسب ها: بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی