تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

عذرخواهی ضرغامی از گردشگران به دلیل تعطیلی کاخ سعدآباد

عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: «تعطیلات کاخ موزه سعدآباد و اوج آن در این هفته به دلیل مراسم رسمی تشریفات رؤسای جمهوری میهمان است. به نظرات کارشناسان حفاظت احترام می‌گذاریم، ولی به این میزان سختگیری اعتقاد نداریم و از همه گردشگران داخلی و خارجی عذرخواهی می‌کنیم.»

کد خبر: ۱۳۱۴۶۱
۰۸:۴۴ - ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

عذرخواهی ضرغامی از گردشگران به دلیل تعطیلی کاخ سعدآباد

دیدارنیوز: عزت‌الله ضرغامی در واکنش به تعطیلی سه روزه کاخ سعدآباد به دنبال اجرای مراسم تشریفات برای نیکلاس مادورو ـ رییس‌جمهور ونزوئلا ـ از گردشگران داخلی و خارجی به این خاطر عذرخواهی کرد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توئیتر نوشت: «تعطیلات کاخ موزه سعدآباد و اوج آن در این هفته به دلیل مراسم رسمی تشریفات رؤسای جمهوری میهمان است. به نظرات کارشناسان حفاظت احترام می‌گذاریم، ولی به این میزان سختگیری اعتقاد نداریم و از همه گردشگران داخلی و خارجی عذرخواهی می‌کنیم.»

بنا بر آنچه پیش‌تر مسؤولان وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفته‌اند تولیت دو کاخ در مجموعه سعدآباد، یعنی کاخ فریده دیبا (مادر فرح دیبا) و کاخ ملکه مادر به عهده نهاد ریاست‌جمهوری است و این نهاد برای پذیرایی مهمانان خود از کاخ ملکه مادر (معروف به ساختمان جمهور) استفاده می‌کند.

عذرخواهی ضرغامی از گردشگران به دلیل تعطیلی کاخ سعدآباد

کاخ سعدآباد از روز جمعه ۲۰ خردادماه تا پایان روز یکشنبه ۲۲ خردادماه به مدت سه روز به طور کامل تعطیل شده است که به دنبال سفر رییس‌جمهور ونزوئلا و هیأت سیاسی و اقتصادی همراه او به ایران اتفاق افتاده است. سعدآباد در روز‌های هشتم و نهم خرداد ماه نیز به منظور اجرای مراسم استقبال از رییس‌جمهور تاجیکستان تعطیل شده بود.

فعالیت این کاخ از روز دوشنبه ازسرگرفته می‌شود. ساعت بازدید از مجموعه کاخ‌های سعدآباد از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ عصر است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی