تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

لیگ ملت‌های والیبال/ ایران صفر - هلند ۳؛ شکست عجیب و دور از انتظار!

تیم‌های ملی والیبال ایران و هلند در ادامه دیدار‌های خود در فصل ۲۰۲۲ لیگ ملت‌ها که در شهر برازیلیا برگزار می‌شود به مصاف هم رفتند که در پایان تیم هلند با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ایران به برتری رسید.

کد خبر: ۱۳۱۳۶۳
۰۸:۰۸ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۱

لیگ ملت‌های والیبال/ ایران صفر - هلند ۳؛ شکست عجیب و دور از انتظار!

دیدارنیوز: تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ مقابل هلند شکست خورد.

تیم‌های ملی والیبال ایران و هلند در ادامه دیدار‌های خود در فصل ۲۰۲۲ لیگ ملت‌ها که در شهر برازیلیا برگزار می‌شود از ساعت ۲۲:۳۰ جمعه ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ به مصاف هم رفتند که در پایان تیم هلند با نتیجه ۳ بر صفر مقابل ایران به برتری رسید.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی ایران برای شروع بازی از طاهر وادی، امین اسماعیل‌نژاد، میلاد عبادی‌پور، مرتضی شریفی، امیرحسین توخته، مهدی جلوه و محمدرضا حضرت‌پور (لیبرو) استفاده کرد.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که تیم ملی ایران از تک‌بازی خود مقابل چین، ۳ امتیاز گرفته بود و هلندی‌ها از شکست سنگین مقابل آمریکا و ژاپن، بدون امتیاز بودند.

هلندی‌ها با آنالیز دقیقی که از تیم ایران داشتند، بیشتر از اسپک‌های سرعتی و پاس‌های دو سر آنتن استفاده کردند، ولی حملات مؤثر ایران نیز بازی را تا پایان ست نخست، پایاپای پیش برد تا اینکه در نهایت تیم هلند ۲۶ بر ۲۴ برنده شد.

سطح بازی دو تیم اختلاف چندانی با هم نداشت و هلند و ایران، عامل برتری چشمگیری بر یکدیگر نداشتند. البته نمر عبدالعزیز، ستاره تیم ملی هلند بود و بیشتر پاس‌ها بیشتر متوجه او بود. روبرتو پیاتزا، سرمربی تیم هلند نیز در زمان استراحت فنی، کنترل بیشتر امین اسماعیل‌نژاد و میلاد عبادی‌پور را به شاگردانش توصیه می‌کرد. اشتباهات کمتر، تعیین‌کننده تیم برتر میدان بود. عطایی برای تغییر روش بازی تیمش، علی رمضانی را به‌جای وادی در ست دوم به زمین فرستاد، ولی تأثیری بر جریان بازی نداشت و ایران ۲۵ بر ۲۱ ست دوم را هم واگذار کرد.

علی رمضانی و امیرحسین اسفندیار از ابتدای ست سوم، جای وادی و شریفی را گرفتند. بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی تأکید داشت که شاگردانش بیشتر از اسپک‌های زاویه‌دار استفاده کنند و به‌اصطلاح راست به راست حمله نکنند. هلندی‌ها در امتیازات بالای ست سوم، هوشمندانه‌تر بازی کردند و بازیکنان ایران در مقابل استفاده چندان خوبی از توپ‌های برگشتی نداشتند. نتیجه ست سوم ۲۵ بر ۲۱ بود و هلند ۳ بر صفر برنده این بازی شد، این نخستین پیروزی هلند در لیگ ملت‌های ۲۰۲۲ بود.

در دیداری که پیش از این در کانادا برگزار شد، تیم ملی صربستان با نتیجه ۳ بر ۲ آرژانتین را شکست داد.

برنامه دیدار‌های آتی تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی لیگ ملت‌ها به‌وقت تهران به‌شرح زیر است:

هفته نخست: گروه یک، شهر برازیلیا

یکشنبه ۲۲ خرداد؛ ایران ـ استرالیا، ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد
یکشنبه ۲۲ خرداد؛ ایران ـ ژاپن، ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

هفته دوم: گروه چهارم، شهر صوفیه

سه‌شنبه ۳۱ خرداد؛ ایران ـ بلغارستان، ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه
پنج‌شنبه دوم تیرماه؛ ایران ـ آمریکا، ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه
جمعه سوم تیرماه؛ ایران ـ برزیل، ساعت ۱۸
شنبه چهارم تیرماه؛ ایران ـ کانادا، ساعت ۱۵

هفته سوم: گروه ششم، شهر گدانسک

سه‌شنبه ۱۴ تیرماه؛ ایران ـ لهستان، ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه
پنج‌شنبه ۱۶ تیرماه؛ ایران ـ ایتالیا، ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه
جمعه ۱۷ تیرماه؛ ایران ـ اسلوونی، ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه
شنبه ۱۸ تیرماه؛ ایران ـ صربستان، ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی