تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

عیادت وحیدی از مصدومان حادثه قطار مشهد - یزد

پس از حادثه مرگبار قطار مسافری مشهد - یزد که متاسفانه با درگذشت تعدادی از هموطنان همراه بود، وزرای راه و کشور در طبس حاضر شده و به عیادت از مصدومان پرداختند.

کد خبر: ۱۳۱۳۰۱
۱۸:۱۲ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

عیادت وزرای راه و کشور از مصدومان حادثه قطار مشهد - یزد

دیدارنیوز: وزیر کشور که برای رسیدگی به امدادرسانی و بررسی وضعیت حادثه قطار مسافری مشهد-یزد، عازم طبس شده است با حضور در بیمارستان این شهر، از مصدومان این حادثه عیادت کرد.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، مهران فاطمی استاندار یزد، جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی و محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، احمد وحیدی را همراهی کردند.

وی در دیدار با مصدومان، از نزدیک در جریان روند درمانی آن‌ها که بیشترشان سطحی بود، قرار گرفت و روایت آن‌ها را از این حادثه شنید.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی