تیتر امروز

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!
هفته پرترافیک نقل و انتقالات لیگ

سید جلال در نقشی که ندیده‌اید!

هرچه به پایان زمان نقل و انتقالات نزدیک تر می شویم ترافیک بیشتری در ثبت قرارداد با بازیکنان جدید را شاهد هستیم. البته بازگشت تعدادی از لژیونرها به لیگ در فصل منتهی به جام جهانی، نکته جالبی است.
توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!
گزارش تحقیقی دیدار از بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران

توجه: استادیوم آزادی قیمت ندارد!

در روزهای پایانی فصل اخیر لیگ برتر فوتبال ایران اخبار و تصاویر نگران‌کننده‌ای درباره وضعیت ورزشگاه آزادی و ایمنی آن منتشر شد. آیا خطر نابودی، استادیوم آزادی را تهدید می‌کند؟

صادرات زغال سنگ و گاز اوکراین متوقف شد

ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین اعلام کرد که کشورش صادرات زغال‌سنگ و گاز را پیش از آنچه که او «سخت‌ترین زمستان در تمام سال‌های استقلال» توصیف کرد، متوقف کرده است.

کد خبر: ۱۳۱۲۶۷
۱۲:۵۰ - ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

صادرات زغال سنگ و گاز اوکراین متوقف شد

دیدارنیوز: رئیس‌جمهور اوکراین اعلام کرد که کشورش صادرات زغال‌سنگ و گاز را پیش از آنچه که او «سخت‌ترین زمستان در تمام سال‌های استقلال» توصیف کرد، متوقف کرده است.

به نقل از خبرگزاری تاس، ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین اعلام کرد که کشورش صادرات زغال‌سنگ و گاز را پیش از آنچه که او «سخت‌ترین زمستان در تمام سال‌های استقلال» توصیف کرد، متوقف کرده است.

زلنسکی در یک پیام ویدئویی گفت: به دلیل جنگ، زمستان پیش رو واقعاً سخت‌ترین زمستان در تمام سال‌های استقلال خواهد بود. در این مدت، ما گاز و زغال سنگ خود را به خارج نمی‌فروشیم. تمام تولیدات داخلی بر روی تامین نیاز داخلی متمرکز خواهد شد.

دنیس شمیگال، نخست وزیر اوکراین نیز گفت که تولید زغال سنگ در معادن دولتی این کشور از اواخر فوریه یک سوم کاهش یافته است و توصیه کرد "برای سخت‌ترین فصل گرمایش اوکراین آماده شویم. "

شرکت نفت و گاز دولتی اوکراین نیز موظف شد تا حداقل ۱۹ میلیارد متر مکعب گاز در انبار‌های زیرزمینی این کشور ذخیره کند.

به گفته شمیگال، اوکراین فصل قبلی سرما را با ۹ میلیارد متر مکعب گاز باقی مانده در مخازن خود به پایان رساند.

بر اساس این گزارش، تا اول ژوئن ۲۰۲۲، این کشور ۱۰ میلیارد متر مکعب گاز در مخازن خود داشته است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی