تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

فوتسال نفت و گاز مارون نائب قهرمان خوزستان شد

تیم فوتسال شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون موفق شد به مقام نائب قهرمانی مسابقات فوتسال کارگری استان خوزستان دست یافته و جواز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را کسب کند.

کد خبر: ۱۳۱۱۱۰
۲۰:۲۱ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

فوتسال نفت و گاز مارون نائب قهرمان خوزستان شد

 دیدارنیوز | به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، تیم فوتسال این شرکت پس از اولین حضور خود  و کسب 7 برد پیاپی، روز دوشنبه 9 خرداد  در مسابقه فینال رو به روی تیم شرکت گاز خوزستان قرار گرفت و در مصافی دشوار اما زیبا و پر گل، بازی را با نتیجه 3 بر 2 واگذار کرد و بر سکوی دوم ایستاد؛ در بازی رده بندی نیز تیم نورد لوله اهواز موفق شد تیم پتروشیمی مسجد سلیمان را شکست داده و مقام سوم را از آن خود کند.

شایان ذکر است مسابقات فوتسال کارگری با حضور 14 تیم و به مدت 2 ماه به میزبانی شهرستان اهواز برگزار شد.

تیم فوتسال شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون قرار است مهر ماه سال جاری برای حضور در مسابقات قهرمانی کارگران کشور راهی اردبیل شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی