تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
معاون رئیس جمهور خبر داد

تخریب متروپل؛ قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار «پروژه» شد

سیدصولت مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور با اعلام اینکه بقایای ساختمان متروپل آبادان پس از آواربرداری کامل تخریب می‌شود، از قرارگاه خاتم‌الانبیا به عنوان پیمانکار این پروژه نام برد.

کد خبر: ۱۳۱۰۲۱
۰۹:۰۸ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

تخریب متروپل؛ قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار «پروژه» شد

دیدارنیوز: معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه بقایای ساختمان متروپل آبادان پس از آواربرداری کامل تخریب می‌شود، گفت: قرارگاه خاتم‌الانبیا پیمانکار "پروژه" شد.

سیدصولت مرتضوی صبح امروز در بدو ورود به آبادان، با حضور در خیابان امیرکبیر (امیری) آبادان از آخرین وضعیت روند آوار برداری حادثه متروپل بازدید کرد.

وی با تسلیت به خانواده‌های داغ‌دیده حادثه متروپل اظهار داشت: حادثه متروپل حادثه خیلی تلخی بود که تاکنون پیکر‌های ۳۸ نفر از هموطنان از زیر آوار خارج شده است.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه عملیات آواربرداری از متروپل تعطیل شدنی نیست و همه دستگاه‌ها با امکانات موجود پای کارند و تا زمان اعلام پایان کار از سوی مسئولان استان خوزستان عملیات آواربرداری در متروپل ادامه دارد، تصریح کرد: مجوز‌های لازم در خصوص تخریب و تثبیت سازه متروپل پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه عملیات آواربرداری در متروپل با تدبیر پیش رفته و قرارگاه خاتم‌الانبیا به عنوان پیمانکار وارد عمل شده و دیگر دستگاه‌های اجرایی نیز با تمام ظرفیت به میدان آمدند، تاکید کرد: در سفر رئیس جمهور به آبادان و بازدید از محل حادثه متروپل دستورات لازم صادر شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی