تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

تجاوز نظامی روسیه؛ ادعای لاوروف درباره تاثیر تحریم‌های غرب بر صادرات نفت مسکو

وزیر خارجه روسیه که کشورش به خاک اوکراین تجاوز نظامی کرده، مدعی شد که تحریم‌های غرب تاثیری بر صادرات نفت روسیه ندارد. او گفت: امسال سود حاصل از صادرات منابع انرژی ما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

کد خبر: ۱۳۰۹۷۹
۱۲:۲۷ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ تحریم‌های غرب تاثیری بر صادرات نفت روسیه ندارد

دیدارنیوز: سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه می‌گوید تحریم‌های غرب و اتحادیه اروپا تاثیری بر صادرات نفت این کشور نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری ایتارتاس، لاوروف همچنین پیش‌بینی کرد که روسیه در سال جاری سود قابل توجهی از محموله‌های انرژی به دست می‌آورد.

او در این رابطه گفت: «با توجه به سطح قیمتی که در نتیجه سیاست‌های غرب ایجاد شده، ما ضرر بودجه‌ای نداشتیم. برعکس امسال سود حاصل از صادرات منابع انرژی ما به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی