تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

کشتی جام تورلیخانوف؛ صعود یزدانی و قاسمپور به فینال

در روز پایانی کشتی آزاد جام تورلیخانوف در آلماتی قزاقستان، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک و کامران قاسمپور دارنده مدال طلای جهان راهی فینال شدند.

کد خبر: ۱۳۰۹۷۵
۱۱:۵۷ - ۱۵ خرداد ۱۴۰۱

کشتی جام تورلیخانوف؛ صعود یزدانی و قاسمپور به فینال

دیدارنیوز: آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم ایران با ۲ برد قاطع راهی فینال رقابت‌های تورلیخانوف قزاقستان شد.

در ادامه رقابت‌های روز پایانی کشتی آزاد جام تورلیخانوف در آلماتی قزاقستان، حسن یزدانی دارنده مدال‌های طلای جهان و المپیک و کامران قاسمپور دارنده مدال طلای جهان راهی فینال شدند.

یزدانی در دومین مبارزه و در مرحله نیمه نهایی مقابل عظمت دولت بیکوف از قزاقستان به روی تشک رفت و با نتیجه قاطع ۱۲ بر یک به برتری رسید و راهی فینال شد. یزدانی برای رسیدن به مدال طلا بعداز ظهر امروز (یکشنبه) به مصاف بوریس ماکوئف از اسلواکی می‌رود.

یزدانی پیش از این در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر صفر فاتح اردین دارنده مدال نقره جهان از ترکیه را مغلوب کرد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که با حضور ۶ کشتی گیر در دو گروه ۳ نفره و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، کامران قاسم پور در مبارزه نخست با نتیجه ۱۰ بر صفر ویکی از هند را مغلوب کرد وی در دومین دیدار به مصاف اسلام بک الیاس اف از قزاقستان رفت و با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید و راهی نیمه نهایی شد. قاسمپور در نیمه نهایی نیز با نتیجه قاطع ۱۱بر سفر از سد بیاگنژیف از قزاقستان عبور کرد و فینالیست شد.

در جریان روز نخست نیز امیرحسین زارع در سنگین وزن به مدال طلا رسید و امیرحسین فیروزپور نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم صاحب مدال نقره شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی