تیتر امروز

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!
هشدار وزارت بهداشت درباره بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا

بازگشت کووید ۱۹؛ از سقوط تا صعود راهی نیست!

به گفته دبیرکل سازمان بهداشت جهانی ایران وضعیت خوبی در مواجهه با کرونا دارد، اما وزارت بهداشت هشدار داده که در چند روز اخیر آمار ابتلا به کووید ۱۹ بالا رفته است.
گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
با پایان یافتن آواربرداری؛

جمع‌بندی نهایی کارشناسان برای نحوه رفتار با باقیمانده ساختمان متروپل مشخص می‌شود

استاندار خوزستان با بیان اینکه آواربرداری از نقطه شمالی و شرقی شروع و به نقطه میانی رسیده است، گفت: با پایان یافتن آواربرداری نحوه برفتار با باقیمانده ساختمان که پایداری ندارد توسط کارشناسان به جمع‌بندی نهایی خواهد رسید.

کد خبر: ۱۳۰۸۴۳
۰۰:۴۱ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۱

جمع‌بندی نهایی کارشناسان برای نحوه رفتار با باقیمانده ساختمان متروپل مشخص می‌شود

 دیدارنیوز | به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان، استاندار خوزستان پنجشنبه شب ۱۲ خردادماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از روز اول کارهای امداد و نجات اولیه را انجام دادیم که تاکنون ۳۷ نفر مصدوم و ۳۷ نفر نیز فوت و جواز دفن ۳۵ نفر صادر شده است.

وی یادآور شد: آواربرداری از جبهه شمالی، شرقی و جنوبی دنبال و در حال حاضر به سمت نقطه مرکزی در حال حرکت است. مرحله دوم آواربرداری در این نقطه به پایان می‌رسد و وارد مرحله سوم یعنی باقیمانده ساختمان می‌شود.

خلیلیان افزود: کارشناسان در حال ارزیابی نهایی و چگونگی رفتار با باقیمانده ساختمان هستند که براساس نظر کارشناسان باقیمانده آن پایداری ندارد و هر لحظه امکان ریزش وجود دارد.

وی گفت: گروه کارشناسی در حال بررسی است که باقیمانده ساختمان از بالا به تدریج طبقات تخریب یا اقدام دیگری انجام شود و نقطه میانی که به پایان برسد نظر کارشناسان نیز به جمع بندی نهایی می‌رسد.

استاندار خوزستان اضافه کرد: کار آواربرداری تا یافتن آخرین پیکر احتمالی دنبال می‌شود؛ به همین خاطر براساس مراجعات جدید تمرکز ما بر جبهه میانی است تا اگر پیکرهای احتمالی در زیر آوار خارج شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی