تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

چالوس و هراز یک طرفه می‌شود

از بعد از ظهر امروز تا پایان تعطیلات، محور‌های چالوس، آزادراه تهران – شمال و هراز با محدودیت‌های تردد برای کنترل ترافیک مواجه می‌شوند.

کد خبر: ۱۳۰۷۸۹
۱۲:۳۳ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

چالوس و هراز یک طرفه می‌شود

دیدارنیوز: محور‌های چالوس، آزادراه تهران – شمال و هراز از بعد از ظهر امروز تا پایان تعطیلات با محدودیت‌های تردد برای کنترل ترافیک مواجه می‌شوند.

براساس آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌های کشور در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ امروز چهارشنبه (۱۱ خردادماه) از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت از ساعت ۱۶ تا ۲۴ از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های یکشنبه و دوشنبه هفته آینده (۱۵ و ۱۶ خردادماه) از کرج و ابتدای آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های مذکور از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه خواهد بود.

اما محدودیت تردد و یکطرفه شدن جاده هراز تنها مختص روز یکشنبه هفته آینده است چرا که براساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه‌ها تردد تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز یکشنبه (۱۵ خردادماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام پلیس راه درمحل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

البته به گفته مسئولان مرکز مدیریت راه‌های کشور اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی، اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

براساس این اطلاعیه تردد موتورسیکلت ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه ۱۱خردادماه) تا ساعت ۶ صبح (دوشنبه ۱۶ خردادماه) از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، اما تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت‌های تردد برای وسائل نقلیه سنگین در این محور‌ها در نظر گرفته شده است به گونه‌ای که در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و در محور هراز تردد کلیه تریلر‌ها محدود است همچنین تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز (چهارشنبه ۱۱ خردادماه) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه (۱۲ تا ۱۶ خردادماه) از محور هراز ممنوع است. همچنین در دیگر محور‌ها مانند محور تهران، فیروزکوه – قائمشهر، محور آستارا – اردبیل و بالعکس، محور سلفچگان – قم و محور قدیم قزوین – رشت و بالعکس نیز محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد برای انواع تریلر‌ها و کامیون‌ها در روز‌های مذکور در نظر گرفته شده که باز هم به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی است.

منبع: ایسنا
برچسب ها: چالوس هراز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی