تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

ادعای پرایس: در صورت تغییر تصمیم تهران، آماده پایان فوری مذاکرات هستیم

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر اقدام به فرافکنی کرده و گفت که «خواسته‌های فرابرجامی» ایران، مذاکرات وین را با چالش رو‌به‌رو کرده است.

کد خبر: ۱۳۰۷۵۰
۰۸:۱۵ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

ادعای پرایس: در صورت تغییر تصمیم تهران، آماده پایان فوری مذاکرات هستیم

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر اقدام به فرافکنی کرده و گفت که «خواسته‌های فرابرجامی» ایران، مذاکرات وین را با چالش رو‌به‌رو کرده است.

ند پرایس بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش در قبال برجام، گفت که در صورت تغییر تصمیم تهران، آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی آن، آماده پایان فوری مذاکرات هستند.

ند پرایس با اشاره به گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی درباره افزایش ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران، گفت که به دلیل این‌که این گزارش هنوز علنی نیست، نمی‌توان درباره آن اظهارنظر کرد، ولی آمریکا با هم‌پیمانان خود و اعضای شورای حکام برای اطمینان از اقدام مناسب شورا به این گزارش، همکاری خواهد کرد.

وی در ادامه ادعا‌های بی‌اساس خود افزود که آمریکا با نگرانی‌های آژانس در قبال ایران شریک است و مانند همیشه، خواستار همکاری کامل ایران با این نهاد هستیم.

پرایس گفت که هدف ما همچنان بازگشت ایران به اجرای کامل تعهدات برجامی است و به همین دلیل مذاکرات را ادامه می‌دهیم تا ببینیم به نتیجه می‌رسد یا خیر.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی