تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

ادعای پرایس: در صورت تغییر تصمیم تهران، آماده پایان فوری مذاکرات هستیم

«ند پرایس» سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر اقدام به فرافکنی کرده و گفت که «خواسته‌های فرابرجامی» ایران، مذاکرات وین را با چالش رو‌به‌رو کرده است.

کد خبر: ۱۳۰۷۵۰
۰۸:۱۵ - ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

ادعای پرایس: در صورت تغییر تصمیم تهران، آماده پایان فوری مذاکرات هستیم

دیدارنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر اقدام به فرافکنی کرده و گفت که «خواسته‌های فرابرجامی» ایران، مذاکرات وین را با چالش رو‌به‌رو کرده است.

ند پرایس بدون اشاره به بدعهدی‌های کشورش در قبال برجام، گفت که در صورت تغییر تصمیم تهران، آمریکا و هم‌پیمانان اروپایی آن، آماده پایان فوری مذاکرات هستند.

ند پرایس با اشاره به گزارش جدید آژانس بین‌المللی انرژی درباره افزایش ذخایر اورانیوم غنی‌شده ایران، گفت که به دلیل این‌که این گزارش هنوز علنی نیست، نمی‌توان درباره آن اظهارنظر کرد، ولی آمریکا با هم‌پیمانان خود و اعضای شورای حکام برای اطمینان از اقدام مناسب شورا به این گزارش، همکاری خواهد کرد.

وی در ادامه ادعا‌های بی‌اساس خود افزود که آمریکا با نگرانی‌های آژانس در قبال ایران شریک است و مانند همیشه، خواستار همکاری کامل ایران با این نهاد هستیم.

پرایس گفت که هدف ما همچنان بازگشت ایران به اجرای کامل تعهدات برجامی است و به همین دلیل مذاکرات را ادامه می‌دهیم تا ببینیم به نتیجه می‌رسد یا خیر.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی