تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.
ضمن تبریک بابت فرا رسیدن روز ملی کرواسی مطرح شد

رئیسی: باوجود تحریم‌ها روابط ایران و کرواسی همچنان پیشرفت می‌کند

سید ابراهیم رئیسی در پیامی به «زوران میلانوویچ» رئیس جمهور کرواسی، ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی این کشور گفت: علیرغم شرایط سخت ناشی از تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و نیز محدودیت‌هایی ناشی از دو سال بیماری همه‌گیر کرونا، این روابط دوستانه همچنان مسیر توسعه و پیشرفت را ادامه داده است.

کد خبر: ۱۳۰۷۲۱
۱۴:۴۵ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

رئیسی: باوجود تحریم‌های ظالمانه روابط ایران و کرواسی همچنان پیشرفت می‌کند

دیدارنیوز: رئیس جمهور در پیامی به رئیس جمهور کرواسی فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی به «زوران میلانوویچ» رئیس جمهور کرواسی، ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی این کشور تصریح کرد: سی‌امین سال تأسیس روابط دیپلماتیک دو کشور را در حالی جشن می‌گیریم که علیرغم شرایط سخت ناشی از تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و نیز محدودیت‌هایی ناشی از دو سال بیماری همه‌گیر کرونا، این روابط دوستانه همچنان مسیر توسعه و پیشرفت را ادامه داده است.

رئیس جمهور تاکید کرد: امیدوارم با تلاش مسئولان دو کشور، مسیر توسعه و تعمیق هر چه بیشتر روابط و همکاری‌ها به نفع دو ملت و در تمامی زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ادامه یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی