تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
ضمن تبریک بابت فرا رسیدن روز ملی کرواسی مطرح شد

رئیسی: باوجود تحریم‌ها روابط ایران و کرواسی همچنان پیشرفت می‌کند

سید ابراهیم رئیسی در پیامی به «زوران میلانوویچ» رئیس جمهور کرواسی، ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی این کشور گفت: علیرغم شرایط سخت ناشی از تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و نیز محدودیت‌هایی ناشی از دو سال بیماری همه‌گیر کرونا، این روابط دوستانه همچنان مسیر توسعه و پیشرفت را ادامه داده است.

کد خبر: ۱۳۰۷۲۱
۱۴:۴۵ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

رئیسی: باوجود تحریم‌های ظالمانه روابط ایران و کرواسی همچنان پیشرفت می‌کند

دیدارنیوز: رئیس جمهور در پیامی به رئیس جمهور کرواسی فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی به «زوران میلانوویچ» رئیس جمهور کرواسی، ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی این کشور تصریح کرد: سی‌امین سال تأسیس روابط دیپلماتیک دو کشور را در حالی جشن می‌گیریم که علیرغم شرایط سخت ناشی از تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و نیز محدودیت‌هایی ناشی از دو سال بیماری همه‌گیر کرونا، این روابط دوستانه همچنان مسیر توسعه و پیشرفت را ادامه داده است.

رئیس جمهور تاکید کرد: امیدوارم با تلاش مسئولان دو کشور، مسیر توسعه و تعمیق هر چه بیشتر روابط و همکاری‌ها به نفع دو ملت و در تمامی زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی ادامه یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی