تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
عبدالله اوتادی اعلام کرد

وام ودیعه مسکن به‌سود بانک‌هاست، نه مستاجران؛ بانک‌ها بزرگ‌ترین دلالان کشور هستند

عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه بانک‌ها بزرگ‌ترین سوداگران و دلالان بازار مسکن کشور هستند و با دخالت در بازار باعث شده‌اند خرید مسکن برای خیلی‌ها آرزو شود، گفت: وام ودیعه مسکن به‌سود بانک‌هاست، نه مستاجران.

کد خبر: ۱۳۰۶۲۷
۱۲:۴۲ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

وام ودیعه مسکن به‌سود بانک‌هاست، نه مستاجران؛ بانک‌ها بزرگ‌ترین دلالان کشور هستند

دیدارنیوز: عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک با بیان "وام ودیعه مسکن به‌سود بانک‌هاست تا مستأجران"، گفت: امروز اجاره‌نشینی در شهر‌ها به یک آرزو تبدیل شده است.

عبدالله اوتادی، درباره کمک‌ودیعه مسکن، اظهار کرد: بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار ۱۰۰ میلیون تومان وام کمک‌ودیعه مسکن به مستأجران تهرانی پرداخت می‌شود؛ سود این وام بیش از ۵۲ میلیون تومان است که به‌نظر می‌رسد بیشتر به‌سود بانک‌ها باشد تا اجاره‌نشین‌ها.

وی افزود: بانک‌ها بزرگ‌ترین سوداگران و دلالان بازار مسکن کشور هستند و با دخالت در بازار باعث شده‌اند خرید مسکن برای خیلی‌ها آرزو شود.

وی تصریح کرد: قبلاً خرید ملک آرزو بود، امروز اجاره‌نشینی در شهر‌ها به یک آرزو تبدیل شده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک گفت: ایران تنها کشوری است که چنین سود‌هایی از سوی بانک‌های آن دریافت می‌شود.

اوتادی با بیان "امیدواریم شرایط به‌گونه‌ای رقم بخورد که برنامه‌های حمایتی به‌نفع اجاره‌نشین‌ها باشد"، اضافه کرد: مستأجران قشر ضعیف جامعه هستند و دولت باید با برنامه‌های حمایتی واقعاً کمک‌حال آن‌ها باشد.

وی یادآور شد: اقساط این وام حدود ۲.۵ میلیون تومان است، این مبلغ را باید به هزینه‌های زندگی و اجاره‌بهایی که به مالک پرداخت می‌شود اضافه کنیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی