تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.
در گفتگو با همتای فنلاندی مطرح شد

امیرعبداللهیان: ایران مخالف جنگ است؛ برای رسیدن به توافقی خوب جدی هستیم

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در گفتگو با همتای فنلاندی خود با انتقاد از بی‌تصمیمی آمریکا و با اشاره به جدی بودن جمهوری اسلامی ایران، بر اراده تهران در رسیدن به توافقی خوب، قوی و پایدار تاکید کرد.

کد خبر: ۱۳۰۵۸۴
۰۷:۳۱ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱

امیرعبداللهیان: ایران مخالف جنگ است؛ برای رسیدن به توافقی خوب جدی هستیم

دیدارنیوز: وزیر امور خارجه با انتقاد از بی‌تصمیمی آمریکا و با اشاره به جدی بودن جمهوری اسلامی ایران، بر اراده تهران در رسیدن به توافقی خوب، قوی و پایدار تاکید کرد.

حسین امیرعبداللهیان و پکا هاویستو، وزرای امور خارجه ایران و فنلاند در خصوص آخرین وضعیت مناسبات دوجانبه، تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله بحران اوکراین به صورت تلفنی به گفتگو وتبادل نظر پرداختند.

امیرعبداللهیان با اشاره به سفر اخیر وزیر امور خارجه فنلاند به تهران و توافقات به عمل آمده، اعلام آمادگی کرد که مسیر توسعه همکاری‌های میان ایران و فنلاند بیش از پیش گسترش یابد.

وی با انتقاد از بی‌تصمیمی آمریکا و با اشاره به جدی بودن جمهوری اسلامی ایران، بر اراده تهران در رسیدن به توافقی خوب، قوی و پایدار تاکید کرد.

وزیر امور خارجه با اشاره به حمایت از تداوم آتش‌بس در یمن، بر لزوم لغو محاصره کامل انسانی این کشور و حل و فصل بحران یمن در چارچوب گفتگو‌های یمنی - یمنی تاکید کرد.

امیرعبداللهیان درخصوص جنگ اوکراین اظهار گفت: جمهوری اسلامی ایران مخالف جنگ است و هر دو طرف درگیری در کیف و مسکو را به گفتگو و پایان دادن به جنگ دعوت می‌کند و راه حل را در دیپلماسی و گفتگو می‌داند.

پکا هاویستو، وزیر امور خارجه فنلاند نیز در این گفتگو، با گرامیداشت نودمین سالگرد برقراری مناسبات دیپلماتیک بین دو کشور، مناسبات ایران و فنلاند را مهم خواند.

وی نسبت به حصول توافق مطلوب در مذاکرات وین ابراز امیدواری کرد و بر توسعه و گسترش همکاری‌ها بین تهران و هیلسنکی تاکید کرد.

وزیر امور خارجه فنلاند درخصوص بحران اوکراین نیز ابراز امیدواری کرد که گفتگو‌های روسی- اوکراینی با کمک کشور‌های مختلف و از جمله اسران به حل و فصل مسالمت‌آمیز این بحران کمک کند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی