تیتر امروز

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟
سهم خواهی از فدراسیون تا سرخابی

آیا آجورلو و درویش تغییر می‌کنند؟

شایعه تغییر مدیران استقلال و پرسپولیس بلافاصله بعد از تغییر مدیر استادیوم آزادی خبر از تغییرات گسترده مدیریتی در فوتبال می‌دهد.

وقتی «فوتبال» زندگی را متحول می‌کند؛ دختر جنجالی در راه فضا!

در فینال لیگ قهرمانان اروپا ۳ سال پیش کینسی ولانسکی، مدل آمریکایی روسی در جریان دیدار لیورپول - تاتنهام در لیگ قهرمانان به زمین مسابقه دوید و خبرساز شد. او توانسته است پول کافی برای سفر به فضا جمع آوری کند.

کد خبر: ۱۳۰۵۶۰
۱۴:۰۰ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

وقتی «فوتبال» زندگی را متحول می‌کند؛ دختر جنجالی در راه فضا!

دیدارنیوز: مدل آمریکایی روسی بعد از اتفاقی که در سال ۲۰۱۹ در فینال لیگ قهرمانان رقم زد، این روز‌ها زندگی متفاوت با قبل را تجربه می‌کند.

ولانسکی بلافاصله توسط نیرو‌های امنیتی بازداشت شد، اما این دختر پس از خروج از ایستگاه پلیس زندگی متفاوتی را آغاز کرد. تعداد فالور‌های حساب او در شبکه‌های اجتماعی به طرز چشمگیری افزایش یافت و از ۳۰۰ هزار به ۳.۶ میلیون رسید.

ورود به زمین در فینال لیگ قهرمانان بیش از ۶ میلیون دلار برای این دختر به ارمغان آورد. حضور روی جلد مجلات برجسته و قرارداد‌های تبلیغاتی گوشه‌ای از مزایایی است که بعد از این اتفاق برای او رخ داد.

به گفته ولانسکی حتی برخی از بازیکنان لیورپول بعد از این بازی خواستار دیدار با او شدند. البته ولانسکی نام خاصی را ذکر نکرد که کدام بازیکنان لیورپول بودند که خواستار آشنایی با او بودند.

او درباره هدف خود از این کار گفت: هدف من این است که تا سن ۳۰ سالگی به اندازه کافی پول به دست آورم تا با آرامش بازنشسته شوم و دیگر هرگز کار نکنم و به زندگی خود بپردازم.

این محبوبیت هم‌چنین به او کمک کرد تا برند لباس ورزشی مخصوص خود را راه‌اندازی کند.

او توانسته است پول کافی برای سفر به فضا جمع آوری کند. ولانسکی درباره رفتن به فضا گفت: نمی‌توانم این را باور کنم که دارم به فضا می‌روم. من به طور رسمی یک بلیط برای رفتن به فضا رزرو کرده‌ام. دوست دارم این را تجربه کنم.

این دختر هرگز فوتبال را فراموش نمی‌کند که باعث شد زندگی او این‌گونه متحول شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی