تیتر امروز

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.
پس از کرونا؛ رقابت
از بیماری‌های تازه وارد این روز‌ها چه می‌دانید؟

پس از کرونا؛ رقابت "وبا" و "تب کنگو" در مرگ و میر!

حالا که کرونا عقب نشینی کرده و دیگر توانی برای قدرت نمایی ندارد، شیوع دو بیماری "وبا"، "تب کنگو" و بالا رفتن آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از ابتلا به این دو بیماری نگرانی جدیدی به جامعه تزریق...
از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!
دخالت سیدکریم حسینی و عبدالله ایزدپناه در مسائل اجرایی و انتصابات قومی:

از انتصاب داماد نماینده تا دخالت برای انتصاب اقوام!

گزارش‌ها و مستندات رسیده حاکی از دخالت چند نماینده مجلس خوزستانی، در امور اجرایی، انتصابات و فشار برای انتصاب اقوام خود در مراکز اجرایی استان خوزستان است.

جنگ اوکراین؛ وعده جانسون به زلنسکی درباره صادرات غلات

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا می‌گوید در گفتگو با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین به او وعده داده که اعضای گروه ۷ به شدت در حال بررسی راه‌حل‌هایی هستند که در نهایت به از سرگیری صادرات غلات اوکراین کمک کند.

کد خبر: ۱۳۰۵۳۸
۱۱:۵۳ - ۰۸ خرداد ۱۴۰۱

جنگ اوکراین؛

دیدارنیوز: بوریس جانسون اعلام کرد که گروه ۷ برای از سر گیری صادرات غلات اوکراین سخت تلاش می‌کند.

نخست وزیر بریتانیا می‌گوید در گفتگو با ولودیمیر زلنسکی، به او وعده داده که اعضای گروه ۷ به شدت در حال بررسی راه‌حل‌هایی هستند که در نهایت به از سرگیری صادرات غلات اوکراین کمک کند.

جانسون با اشاره به اینکه این اقدام می‌تواند از شکل‌گیری بحران جهانی غذا جلوگیری کند افزود: «بریتانیا با شرکای خود در گروه ۷ برای از سر گیری غلات اوکراین تمام اقدامات لازم را مد نظر قرار می‌دهد.»

در هفته‌های اخیر کشور‌های جهان از روسیه خواسته‌اند با کاهش فشار‌ها بر بنادر اوکراین اجازه دهد صادرات غلات این کشور به جهان از سر گرفته شود. در مقابل روسیه، می‌گوید تنها پس از رفع تحریم‌های جهانی علیه این کشور دست به چنین کاری خواهد زد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی