تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...
قرارداد دستیاران اسکوچیچ آماده است

دردسرهای سفر تیم‌ملی به کانادا/ استیلی: ویزا نگیریم همه چیز به هم می‌خورد

تیم ملی فوتبال کشورمان که برای دیدار دوستانه با کانادا در شهر ونکوور آماده می‌شود، دردسرهای زیادی را پیش روی خود می‌بیند؛ از مخالفت برخی مقامات سیاسی کانادا با انجام این دیدار، تا مشکلات ویزا، شایعات لغو بازی، سفر به ترکیه و ..

کد خبر: ۱۳۰۳۵۸
۱۳:۲۵ - ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

دردسرهای سفر تیم‌ملی به کانادا/ استیلی: ویزا نگیریم همه چیز به هم می‌خورد

دیدارنیوز: مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد، قرارداد اعضای کادر فنی این تیم آماده است و به‌زودی به امضای طرفین خواهد رسید.

حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به اخبار ضد و نقیضی که درباره بازی با کانادا مطرح می‌شود، اظهار داشت: ما الان با یکسری مشکلات دست به گریبان هستیم. ما نزدیک ۱۱ بازیکن داریم که به دلیل سربازی و دانشجو بودن شرایط همراهی تیم ملی را ندارند. متأسفانه مشکل خروج از کشور ما به دقیقه ۹۰ رسیده است و محدودیت زمان هم داریم، چون سفارت کانادا در آنکارا یک زمانی به ما داده است و اگر غیر از آن زمان به ترکیه برویم نمی‌توانیم ویزا بگیریم. الان مشکلات زیادی مثل هزینه پرواز و ... داریم. از صبح در فدراسیون فوتبال حضور پیدا کردیم و اینقدر کارمان سخت است که نهایت ندارد.

وی درباره قرارداد کادر فنی تیم ملی عنوان کرد: ما همین الان درباره قرارداد ماریو تات، ملادن و همچنین کادر ایرانی تیم ملی صحبت کردیم و قرارداد آن‌ها آماده شده است. این قرارداد‌ها باید چند امضا داشته باشند و به آقای حامد مومنی (مدیر اجرایی تیم ملی) گفته‌ام که قرارداد را به فدراسیون بیاورد.

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان درباره کارشکنی‌هایی که برای بازی با کانادا انجام می‌شود، تصریح کرد: اگر این کارشکنی‌ها از سوی ما باشد باید مبلغ زیادی جریمه بدهیم و واقعاً هم به لحاظ حیثیتی برای‌مان حائز اهمیت است، چون با این شرایطی که تحریم هستیم یک بازی هماهنگ کردیم و باید هر کاری که از دست‌مان بر می‌آید، انجام بدهیم و این سفر را برویم.

استیلی در پاسخ به این پرسش که «امکان دارد تیم ملی به طور ناقص به کانادا برود؟»، خاطرنشان کرد: این موضوع را باید دست‌اندرکاران فدراسیون تصمیم بگیرند و پاسخگو باشند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بازی دوم تیم ملی در کانادا لغو شده، این امکان هست که ما در قطر بازی دوستانه‌ای برگزار کنیم، گفت: چون معلوم نیست، نمی‌توانیم قطعی بگوییم. باید ابتدا برای دریافت ویزا برویم، اگر ویزا نگیریم همه چیز به هم می‌خورد و باید برنامه‌ریزی دوباره‌ای انجام دهیم.

مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به این موضوع که تیم ملی مسافت زیادی را تا کانادا طی می‌کند و فقط یک بازی انجام خواهد داد، اظهار داشت: خیلی بهتر بود که ما دو بازی انجام دهیم. ما با اکوادور تمام کرده بودیم و می‌خواستیم با دو تیمی که در جام جهانی حضور دارند بازی کنیم، ولی شرایط دست ما نبود و باید رضایت طرف کانادایی را جلب می‌کردیم.

«درست است که کانادا اعلام کرده بعد از انجام بازی و ظرف ۲۴ ساعت تیم ملی باید این کشور را ترک کند؟»، استیلی در پاسخ به این پرسش گفت: نه، اصلاً درست نیست. ما اگر می‌خواستیم بیشتر بمانیم با هزینه خودمان بود.

وی در پاسخ به این سؤال که از برگزاری جلسه در فدراسیون فوتبال مطلع است یا خیر، خاطرنشان کرد: نه، من از برگزاری جلسه خبری ندارم و فقط برای پیگیری شرایط بازیکنان تیم ملی و موضوع سفر تیم در فدراسیون حضور پیدا کردم. من به خاطر احترام به مردم و رسانه‌ها پاسخگو هستم.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی