تیتر امروز

مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!

تجاوز نظامی روسیه؛ اعزام نیرو‌های ویژه آمریکا به کی‌یف برای محافظت از سفارت

حدود سه ماه پس از تجاوز نظامی روسیه به اوکراین، وزارت دفاع آمریکا طرح اعزام نیرو‌های ویژه این کشور به کی‌یف برای محافظت از سفارت ایالات متحده در پایتخت اوکراین را در دست بررسی دارد.

کد خبر: ۱۳۰۱۵۹
۰۸:۴۹ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ اعزام نیرو‌های ویژه آمریکا به کی‌یف برای محافظت از سفارت

دیدارنیوز: پنتاگون اعزام نیرو‌های ویژه برای محافظت از سفارت آمریکا در کی‌یف را مدنظر دارد.

وزارت دفاع آمریکا طرح اعزام نیرو‌های ویژه این کشور به کی‌یف برای محافظت از سفارت ایالات متحده در پایتخت اوکراین را در دست بررسی دارد.

به گزارش روزنامه وال استریت ژورنال مقامات دیپلماتیک و نظامی آمریکا در حال بررسی این طرح هستند. بنا به همین گزارش هنوز هیچ‌گونه پیشنهادی برای اتحاذ تصمیم نهایی به جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا ارائه نشده است.

واشنگتن از یک سو مایل به عدم حضور نظامیانش در منطقه‌ای جنگزده است و از سوی دیگر نگران پیامد‌های سیاسی هرگونه مخاطره برای جان دیپلمات‌هایش در کی‌یف است.

رئیس‌جمهوری ایالات متحده پیش از این گفته بود که هیچ کدام از سربازان کشورش در صورت حمله روسیه به اوکراین به این کشور اعزام نخواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی