تیتر امروز

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!
دیپلماسی ایران؛ باقری‌کنی در روسیه، امیرعبداللهیان در سوریه!

آقای رئیسی با شجاعت مرگ برجام را اعلام کند!

همه راه‌ها از نظر دولت سیزدهم به شرق و به خصوص به مسکو ختم می‌شود به گونه‌ای که پس از شکست مذاکرات دوحه، روبوسی عاشقانه رئیسی و پوتین و سفر باقری کنی به روسیه موید این تحلیل است.
نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور
از سعدآباد تا توپکاپی (۵۷) + فایل صوتی

نگاه منفی رسانه‌های ایران به ترکیه، همسایه نزدیک بهتر از برادر دور

سفر وزیر خارجه ایران به ترکیه در روزهای اخیر گر چه در سکوت نسبی خبری انجام شد اما به زعم عده‌ای دستور مشخصی نداشت و برخی نیز آن را بی‌ارتباط به مذاکرات هسته‌ای تلقی کردند.

تجاوز نظامی روسیه؛ اعزام نیرو‌های ویژه آمریکا به کی‌یف برای محافظت از سفارت

حدود سه ماه پس از تجاوز نظامی روسیه به اوکراین، وزارت دفاع آمریکا طرح اعزام نیرو‌های ویژه این کشور به کی‌یف برای محافظت از سفارت ایالات متحده در پایتخت اوکراین را در دست بررسی دارد.

کد خبر: ۱۳۰۱۵۹
۰۸:۴۹ - ۰۲ خرداد ۱۴۰۱

تجاوز نظامی روسیه؛ اعزام نیرو‌های ویژه آمریکا به کی‌یف برای محافظت از سفارت

دیدارنیوز: پنتاگون اعزام نیرو‌های ویژه برای محافظت از سفارت آمریکا در کی‌یف را مدنظر دارد.

وزارت دفاع آمریکا طرح اعزام نیرو‌های ویژه این کشور به کی‌یف برای محافظت از سفارت ایالات متحده در پایتخت اوکراین را در دست بررسی دارد.

به گزارش روزنامه وال استریت ژورنال مقامات دیپلماتیک و نظامی آمریکا در حال بررسی این طرح هستند. بنا به همین گزارش هنوز هیچ‌گونه پیشنهادی برای اتحاذ تصمیم نهایی به جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا ارائه نشده است.

واشنگتن از یک سو مایل به عدم حضور نظامیانش در منطقه‌ای جنگزده است و از سوی دیگر نگران پیامد‌های سیاسی هرگونه مخاطره برای جان دیپلمات‌هایش در کی‌یف است.

رئیس‌جمهوری ایالات متحده پیش از این گفته بود که هیچ کدام از سربازان کشورش در صورت حمله روسیه به اوکراین به این کشور اعزام نخواهند شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی