تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

اسماعیلی: نگذارند کاسه صبر معلمان لبریز شود؛ رئیسی ورود کند

مهدی اسماعیلی، نماینده میانه در مجلس با تاکید بر اینکه رئیس جمهوری به موضوع رتبه بندی معلمان ورود کند، گفت: علی رغم مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی و نظر مساعد رئیس جمهوری اراده‌ای که تا دیروز تولیت و داعیه توجه به معلمان را داشته متاسفانه امروز با ایرادات بنی اسرائیلی مانع اجرای به موقع رتبه بندی معلمان که بیش از ۱۲ سال در انتظار اجرای آن هستند، شده است.

کد خبر: ۱۳۰۱۱۴
۱۲:۵۵ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

اسماعیلی: نگذارند کاسه صبر معلمان لبریز شود؛ رئیسی ورود کند

دیدارنیوز: نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهوری خواست تا نسبت به اجرای رتبه بندی معلمان دستور عاجل صادر کند.

مهدی اسماعیلی، نماینده میانه در جلسه روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهوری با انتقاد از عدم اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: علی رغم مصوبه قانونی مجلس شورای اسلامی و نظر مساعد رئیس جمهوری اراده‌ای که تا دیروز تولیت و داعیه توجه به معلمان را داشته متاسفانه امروز با ایرادات بنی اسرائیلی مانع اجرای به موقع رتبه بندی معلمان که بیش از ۱۲ سال در انتظار اجرای آن هستند شده است.

وی گفت: مصرانه از رئیس جمهوری می‌خواهم که راساً به موضوع ورود کرده و دستور سریع و عاجل نسبت به عملیاتی کردن رتبه بندی معلمان را صادر کند و نگذارد تا بیش از این کاسه صبر معلمان عزیز و فداکار لبریز شده و بدین گونه تحقیر شوند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی