تیتر امروز

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!
وقتی زور وزارت میراث فرهنگی به سازمان هواپیمایی نمی‌رسد

گردشگری وارداتی قربانی ارز صادراتی!

زمانی که عزت‌الله ضرغامی مشغول گردش در منطقه آزاد اروند در هفته گذشته بود، سازمان هواپیمایی کشور تصمیم گرفت نرخ بلیت گردشگران غیر ایرانی را با دلار محاسبه کند؛ موضوعی که واردات گردشگر را تضعیف...
پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.

نظام بانکی با پرداخت وام مناسب در کنار مجموعه‌های صنعتی بزرگ ایفای نقش کند

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با تاکید بر عینیت‌بخشی به منویات مقام معظم رهبری در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، گفت: لازم است برای توسعه اقتصاد کشور، نظام بانکی با پرداخت وام مناسب در کنار مجموعه‌های صنعتی بزرگ ایفای نقش کند.

کد خبر: ۱۳۰۰۷۰
۲۳:۲۲ - ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

نظام بانکی با پرداخت وام مناسب در کنار مجموعه‌های صنعتی بزرگ ایفای نقش کند

دیدارنیوز |به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «سیدسعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک در سفر یک روزه به استان قم در بازدید از گروه صنعتی پاکشوما گفت: لازم است برای توسعه اقتصاد کشور، نظام بانکی با ارایه وام مناسب در کنار مجموعه‌های صنعتی بزرگ ایفای نقش کند.

 

وی با بیان اینکه پرداخت وام خرد قرض‌الحسنه به رونق تولید و توسعه کسب و کارها کمک می‌کند، گفت: با اخذ مجوز از بانک مرکزی سقف وام فردی قرض الحسنه از ۵۰۰ میلیون ریال به ۲ میلیارد ریال افزایش پیدا کرده است که این امر قطعا به افزایش قدرت خرید مردم کمک معناداری می‌کند. این اقدام می‌تواند نقطه عطف همکاری میان بانک با بخش تولید و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ باشد.

پرداخت ۸۶هزار میلیارد ریال وام قرض الحسنه در قالب کالاکارت

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با اشاره به اینکه این بانک تا کنون بیش از ۸۶هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه در قالب طرح کالاکارت برای خرید کالای ایرانی به مشتریان پرداخت کرده، اظهار داشت: باید این فرآیند با تأمین منافع زنجیره بخش تولید، فروش و مصرف با قوت و قدرت بیشتری تداوم یابد.

شمسی‌نژاد خدمت در نظام قرض‌الحسنه را بزرگترین افتخار کارکنان این بانک معرفی کرد و گفت: آمادگی داریم در قالب طرح‌های وام مانند کالاکارت، در معرفی و تبلیغ خرید کالاهای ایرانی به مشتریان کوشا و پیشگام باشیم.

وام قرض الحسنه به رونق تولید کمک می‌کند

در بخش دیگری از این بازدید، مدیرعامل گروه صنعتی پاکشوما با تاکید بر اینکه طرح‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در رونق تولید و فروش محصولات این گروه صنعتی بسیار موثر بوده، گفت: نظام بانکی باید به افزایش تیراژ تولید لوازم خانگی کمک کند، وگرنه سرنوشت گروه‌های تولیدی ارج و آزمایش در انتظار واحدهای دیگر خواهد بود.

محمود ابراهیمی با بیان اینکه همیشه ۱۵۰هزار محصول آماده در انتظار عرضه و فروش داریم، گفت: معتقدم ارایه وام قرض‌الحسنه به مردم به رونق تولید و فروش کمک شایانی خواهد کرد.

وی با ابراز خرسندی از افزایش سقف تسهیلات خرد در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: معتقدم اگر مصرف‌کنندگان ما به سمت وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران سوق پیدا کنند، اهداف تولیدکننده تأمین خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی پاکشوما اظهار داشت: هر چند تولید کالا امری بسیار سخت و دشوار است، اما حیات تولید با تقویت بخش عرضه و فروش امکان‌پذیر است.

بیش از ۲میلیون و ۶۰۰هزار نفر کالاکارت دریافت کرده‌اند

گفتنی است بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیرو منویات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر حمایت از تولید داخلی، طرح کالاکارت را اجرا کرده که با استقبال گسترده مردم مواجه شده است؛ به‌طوری که ۲ میلیون و ۶۰۰هزار فقره کالاکارت به ارزش ۸۶هزار میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت شده است.

در این طرح متقاضیان می‌توانند بدون نیاز به گردش حساب، تا ۱۰۰ میلیون تومان کارت اعتباری دریافت کنند. اقساط این کارت اعتباری از ۶ ماه تا ۲۴ ماه است و کارمزد آن سالانه فقط ۴ درصد است. همچنین واحدهای متعددی در سراسر کشور و از اصناف مختلف به‌عنوان پذیرنده کالاکارت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران فعالیت می‌کنند که پاکشوما، اسنوا و امرسان از جمله این پذیرندگان هستند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی