تیتر امروز

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۴)

زخم‌هایی که کهنه می‌شود نه درمان!

صحبت‌های روز گذشته وزیر کشور در مورد پرونده مرگ مهسا امینی به منزله پایان دادن به تحقیقی بود که نمایندگان مجلس در گفتگو با دیدار آن را وعده داده بودند!
دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو
یک توضیح در مورد یک عدم انتشار

دیدگاه محمد مهاجری در مورد موضوع حجاب و گشت ارشاد + ویدیو

روز گذشته به مخاطبان گرامی دیدارنیوز اطلاع دادیم که امروز گفتگوی تصویری با محمد مهاجری فعال سیاسی اصولگرا را در برنامه تنگنا منتشر خواهیم کرد اما بنا به دلایلی که در پی می‌آید از شما معذوریم.

۴ کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در کلیسایی در کالیفرنیا

بر اثر وقوع تیراندازی به سمت جمعیت در یک کلیسا در کالیفرنیا، دستکم یک نفر کشته و ۳ نفر نیز زخمی شدند. میزان قتل‌های مرتبط با اسلحه در ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ به بالاترین سطح خود در بیش از ۲۵ سال گذشته رسید، اما کارشناسان هنوز دلیل آن را مشخص نکرده‌اند.

کد خبر: ۱۲۹۷۰۹
۰۹:۲۷ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

۴ کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در کلیسایی در کالیفرنیا

دیدارنیوز: رسانه‌های خبری از وقوع تیراندازی در یک کلیسا در ایالت کالیفرنیا خبر دادند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اثر وقوع تیراندازی به سمت جمعیت در یک کلیسا در کالیفرنیا، دستکم یک نفر کشته و ۳ نفر نیز زخمی شدند.

هنوز گزارشی درباره علت وقوع حادثه تیراندازی و یا سرنوشت فرد مهاجم یا مهاجمان گزارش نشده است.

از سوی دیگر مقامات شهر هریس در تگزاس از کشته شدن دستکم دو نفر بر اثر وقوع یک تیراندازی در یک بازار دستفروشی در این شهر خبر دادند.

گفتنی است که شنبه‌شب در یک مرکز خرید در شهر بوفالو ایالت نیویورک تیراندازی به وقوع پیوست که بر اثر آن ۱۰ نفر کشته شدند.

میزان قتل‌های مرتبط با اسلحه در ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ به بالاترین سطح خود در بیش از ۲۵ سال گذشته رسید، اما کارشناسان هنوز دلیل آن را مشخص نکرده‌اند.

افزایش خشونت با اسلحه شهر‌های بزرگ و کوچک در همه ایالت‌های آمریکا را تحت تأثیر قرار داده و مجریان قانون را برای یافتن پاسخ به تکاپو انداخته است. در بسیاری از مناطق مانند "لس آنجلس" و "دنور"، این افزایش‌ها در سال ۲۰۲۱ ادامه داشته و روند‌های امسال تاکنون هیچ نشانه‌ای از تغییر را نشان نمی‌دهند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی