تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

۴ کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در کلیسایی در کالیفرنیا

بر اثر وقوع تیراندازی به سمت جمعیت در یک کلیسا در کالیفرنیا، دستکم یک نفر کشته و ۳ نفر نیز زخمی شدند. میزان قتل‌های مرتبط با اسلحه در ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ به بالاترین سطح خود در بیش از ۲۵ سال گذشته رسید، اما کارشناسان هنوز دلیل آن را مشخص نکرده‌اند.

کد خبر: ۱۲۹۷۰۹
۰۹:۲۷ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

۴ کشته و زخمی بر اثر تیراندازی در کلیسایی در کالیفرنیا

دیدارنیوز: رسانه‌های خبری از وقوع تیراندازی در یک کلیسا در ایالت کالیفرنیا خبر دادند.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، بر اثر وقوع تیراندازی به سمت جمعیت در یک کلیسا در کالیفرنیا، دستکم یک نفر کشته و ۳ نفر نیز زخمی شدند.

هنوز گزارشی درباره علت وقوع حادثه تیراندازی و یا سرنوشت فرد مهاجم یا مهاجمان گزارش نشده است.

از سوی دیگر مقامات شهر هریس در تگزاس از کشته شدن دستکم دو نفر بر اثر وقوع یک تیراندازی در یک بازار دستفروشی در این شهر خبر دادند.

گفتنی است که شنبه‌شب در یک مرکز خرید در شهر بوفالو ایالت نیویورک تیراندازی به وقوع پیوست که بر اثر آن ۱۰ نفر کشته شدند.

میزان قتل‌های مرتبط با اسلحه در ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ به بالاترین سطح خود در بیش از ۲۵ سال گذشته رسید، اما کارشناسان هنوز دلیل آن را مشخص نکرده‌اند.

افزایش خشونت با اسلحه شهر‌های بزرگ و کوچک در همه ایالت‌های آمریکا را تحت تأثیر قرار داده و مجریان قانون را برای یافتن پاسخ به تکاپو انداخته است. در بسیاری از مناطق مانند "لس آنجلس" و "دنور"، این افزایش‌ها در سال ۲۰۲۱ ادامه داشته و روند‌های امسال تاکنون هیچ نشانه‌ای از تغییر را نشان نمی‌دهند.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی