تیتر امروز

دود بیخیالی عراقی‌ها در چشم مردم خوزستان
دیدار از وضعیت این روز‌های تالاب هورالعظیم گزارش می‌دهد

دود بیخیالی عراقی‌ها در چشم مردم خوزستان

دوم شهریور بود که نخستین خبر آتش سوزی بزرگ در بخش عراقی هورالعظیم و استنشاق دود ناشی از آن در شهر‌های استان خوزستان روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفت و حالا با گذشت چهل روز از آن اتفاق هورالعظیم همچنان...
۱۵ گل بدون شادی!
نگاهی به هفته هفتم لیگ برتر

۱۵ گل بدون شادی!

هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر پس از بازگشت ملی پوشان از اردوی تیم ملی با شرایط خاصی برگزار شد بدون شادی و با مچ بندهای مشکی!

واکنش پرسپولیس به قهرمانی استقلال؛ دعوت به صبر، بدون تبریک به رقیب

باشگاه پرسپولیس تنها ساعاتی پس از قهرمانی استقلال در لیگ برتر و پایان روند پنج قهرمانی متوالی سرخ‌ها در فوتبال ایران، از هواداران پرسپولیس خواست صبور باشند و به رقیب سنتی هم بابت قهرمانی تبریک نگفت.

کد خبر: ۱۲۹۶۸۴
۱۵:۲۹ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

واکنش پرسپولیس به قهرمانی استقلال؛ دعوت به صبر، بدون تبریک به رقیب

دیدارنیوز: باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه‌ای از هوادارانش خواست تا مثل گذشته از سرخپوشان حمایت کنند.

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: «تیم محبوب شما به دلایل متعدد که باید در پایان فصل بررسی شود، قهرمانی را از دست داده است. ما می‌دانیم برای شما که تیم‌تان پنج فصل پیاپی، سزاوارانه قهرمان لیگ شده، جام حذفی برده، پیروزی در سوپرکاپ را جشن گرفته و دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده، تحمل این روز‌ها چقدر دشوار است.

این را هم می‌دانیم که هیچ‌کدام از آن پیروزی‌ها و جام بالای سر بردن‌ها، بدون حمایت شما ممکن نمی‌شد. شما بودید که در سخت‌ترین لحظات، زمانی که تیم، قهرمانی را روز آخر از دست داد و همه بازیکنان به پهنای صورت اشک می‌ریختند، وقتی پنجره بسته شد و با ۱۴ بازیکن به فینال آسیا رسیدیم، پشت تیم ایستادید، دستش را گرفتید و تا بالاترین قله‌ها بردید.

پرسپولیس، امروز دوباره به حمایت شما نیاز دارد. درست است که قهرمانی را از دست داده، اما هنوز فصل به پایان نرسیده است. نیاز داریم دوباره در کنار هم بایسیتم. برای بازیکنان و کادر فنی تیم دست بزنیم و از آن‌ها بخواهیم تا لحظه آخر لیگ بجنگند.

یکی از زیباترین و در عین حال تأثیرگذارترین پایان‌ها برای پرسپولیس، روز آخر لیگ ۹۵-۹۴ بود. به ظاهر همه چیز را در روز آخر از دست دادیم و قهرمان نشدیم اما، رفتاری که در آن روز تاریخی نشان دادیم، برای همیشه پرسپولیس را از دیگر باشگاه‌های ایرانی متفاوت کرد. دست تیم‌مان را گرفتیم، اشک‌هایش را پاک کردیم، دلداری‌اش دادیم و کنارش ماندیم تا قدرتمندتر بازگردد و پنج سال پیاپی به ما شادی و افتخار هدیه بدهد.

امروز دوباره پرسپولیس نیاز به حمایت دارد. کنارش بمانیم، حمایتش کنیم و اجازه بدهیم فصل که تمام شد، در فضایی آرام و به دور از احساسات، دوباره خودش را ترمیم کند. این راه را ما یک بار با هم رفته‌ایم و پایان روشنش را دیده‌ایم. صبور باشیم و دوباره قدم در راه بگذاریم. به امید روز‌های بهتر. زنده باد پرسپولیس!».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی