تیتر امروز

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟
فرجام مذاکرات هسته‌ای در قطر:

برجام؛ ایستگاه بین‌راهی یا مقصد؟

مذاکرات هسته‌ای ایران و طرف‌های برجام، این‌بار نه در وین که در قطر ادامه می‌یابد، مذاکراتی که اگر برای کشور‌های درگیر در آن چالش است، برای مردم ایران نان، مسکن و معیشت است.
منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!
گزارش دیدار از حال این روز‌های یوزپلنگ متولد شده

منم پیروز پسر فیروز، ساکن تهران!

خوشحالی دوستداران محیط زیست از زنده ماندن یکی از توله‌های "فیروز" و "ایران" او را که قرار بود با نام "پیروز" بشناسیم بیش از پیش در کانون توجه همگان قرار دارد هر چند که هنوز انتخاب این نام مورد...

احتمال «مرگ آرام» شیر باغ وحش ارم وجود دارد

پرویز قندانی، مدیر باغ وحش ارم اعلام کرد که ۲ مهره گردن شیر شکسته و خرد شده است و به دلیل جلوگیری از عذاب کشیدن حیوان، احتمال مرگ آرام آن وجود دارد.

کد خبر: ۱۲۹۶۶۷
۱۳:۲۳ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

احتمال «مرگ آرام» شیر باغ وحش ارم وجود دارد

دیدارنیوز: رئیس باغ وحش ارم گفت: ۲ مهره گردن شیر شکسته و خرد شده است و به دلیل جلوگیری از عذاب کشیدن حیوان، احتمال مرگ آرام آن وجود دارد.

اوایل اردیبهشت ماه یک فرد شیر نر دوساله در یک باغ وحش شخصی در اطراف شهر گرگان توسط مأمورین اداره‌کل محیط زیست استان گلستان یافت شد. این شیر که به دلیل شرایط نگهداری و تغذیه نامناسب شرایط جسمی مناسبی نداشت، از زمان زنده‌گیری به‌منظور نگهداری و تلاش برای بهبود وضعیت به باغ وحش ارم منتقل شده است.

در رابطه با آخرین وضعیت شیر، پرویز قندانی، مدیر باغ وحش ارم اظهار کرد: شرایط تغذیه این شیر تا حدودی بهتر شده است، اما جواب سیتی اسکن نشان می‌دهد که این توله شیر همچنان مشکلات عمده‌ای دارد از جمله اینکه ۲ مهره گردن آن شکسته و خرد شده است و متأسفانه حیوان به خاطر این مشکل عذاب می‌کشد.

وی ادامه داد: ما نتایج آزمایشات و روند درمانی را در اختیار اساتید قرار می‌دهیم و بنا به نظر آن‌ها یا درمان ادامه پیدا خواهد کرد و یا ممکن است به دلیل جلوگیری از عذاب کشیدن حیوان، عمل مرگ آرام بر روی آن انجام شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی