تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

امضا توافق نامه همكاری شركت نفت و گاز اروندان با پارك علم و فناوری صنعت نفت

در حاشیه دومین روز از بیست و ششمین نمایشگاه صنعت نفت تهران، تفاهم نامه پارک علم و فناوری صنعت نفت با موضوع رفع نیازهای فناورانه شرکت نفت و گاز اروندان و برگزاری رویدادهای حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت صورت پذیرفت.

کد خبر: ۱۲۹۶۴۷
۱۱:۳۱ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

از جمله اهم موارد در نظر گرفته شده در این تفاهم نامه توسعه محصولات دانش بنیان تولید بار اول و خرید تضمینی، حمایت از طرح های فناورانه استحصال انرژِی از گاز های مشعل، افزایش بهره دهی چاه های کم بازده و توسعه فناوری های پیگ های هوشمند می باشد.

در این تفاهم نامه که به امضا مهندس عذاری اهوازی، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان و محمد اسماعیل کفایتی، رئیس پارک فناوری و نوآوری نفت و گاز در آمد؛ قرار بر ارائه لیستی از نیازهای عملیاتی و فناورانه شرکت نفت و گاز اروندان در بخش های مختلف رنجیره ارزش نفت و گاز در قالب طرح ها، پروژه ها و سفارشات کالا به پارک فناوری صنعت نفت گردید، و در مقابل پارک فناوری صنعت نفت با بررسی نیازهای اعلام شده، همکاری جهت شناسایی و معرفی سازندگان، پیمانکاران و همچنین رفع نیازها با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها اقدام نماید.

در ادامه به برگزاری جلسات مشترک و منظم تا حصول به نتایج توافق نامه و پایش و ارزیابی عملکرد و اثربخشی آن در بازه یک ساله تاکید شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی