تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

درخواست استخدام فرزندان نیروهای مسلح بازنشسته

گروهی از کارکنان نیروهای مسلح و خانواده‌هایشان با راه‌اندازی کارزاری خطاب به مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح خواستار استخدام فرزندان کارکنان بازنشسته نیروهای مسلح شدند.

کد خبر: ۱۲۹۴۲۱
۱۳:۵۷ - ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

 

درخواست استخدام فرزندان نیروهای مسلح بازنشسته

 

دیدارنیوز: گروهی از کارکنان نیروهای مسلح و خانواده‌هایشان با راه‌اندازی کارزاری خطاب به مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح خواستار استخدام فرزندان کارکنان بازنشسته نیروهای مسلح شدند.

در متن این کارزار که بیش از ۵ هزار نفر آن را امضا کرده‌اند، آمده است:

«احتراماً از آنجاییکه کارکنان نیروهای مسلح سال‌ها در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ناجا و ارتش خدمت کرده‌اند و می‌توانند تجربیات خود را به فرزندانشان انتقال دهند، از جنابعالی خواهشمندیم با استخدام یکی از فرزندان بازنشستگان در شرکت‌های بخش خصوصی یا دولتی این سازمان موافقت فرمایید.

این اقدام سبب آسایش‌خاطر بسیاری از خانواده‌های زحمتکش نیروهای مسلح خواهد شد و بی‌شک گام مؤثری در وضعیت معیشت آنان خواهد داشت.»

این کارزار تا تاریخ ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ در آدرس اینترنتی (https://www.karzar.net/32809) در حال جمع‌آوری امضاست.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی