تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

سه شبکه‌ بزرگ روسیه در لیست تحریم‌های جدید آمریکا

تحریم‌های غرب علیه روسیه هر روز وسیع‌تر می‌شود و پس از حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، ورزش و .. به زمین رسانه‌ها هم کشیده شده است. کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد واشنگتن در کنار اقدامات جدید، سه شبکه تلویزیونی بزرگ روسیه را تحریم خواهد کرد.

کد خبر: ۱۲۹۱۳۸
۰۹:۳۰ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

سه شبکه‌ بزرگ روسیه در لیست تحریم‌های جدید آمریکا

دیدارنیوز: شبکه‌های تلویزیون روسی و خدمات تجاری آن اهداف تحریم‌های جدید آمریکا هستند.

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد واشنگتن در کنار اقدامات جدید، سه شبکه تلویزیونی بزرگ روسیه را تحریم خواهد کرد و همه شرکت‌های روسی را از دسترسی به خدمات مشاوره و حسابداری ارائه شده توسط شرکت‌های آمریکایی محروم خواهد کرد.

به گفته یک مقام ارشد کاخ سفید با تصمیم جدید دولت جو بایدن کانال‌های Pervy Kanal، Rossiïa-۱ و NTV وارد فهرست تحریمی‌ها می‌شوند و تمامی شرکت‌های آمریکایی از تامین مالی این رسانه‌ها از طریق تبلیغات یا فروش تجهیزات به آن‌ها منع می‌شوند.

به گفته این مقام کاخ سفید هیچ شرکت آمریکایی نباید در تامین مالی ماشین تبلیغات روسیه نقش و مشارکت داشته باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی