تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.
مذاکرات احیای برجام تاکنون پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است

آمریکا: توافق نشود، تحریم‌های ایران را تشدید می‌کنیم

«لیندا توماس گرینفیلد» نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد، با بیان این‌که عدم دست‌یابی به توافق هسته‌ای با ایران دور از ذهن نیست، گفت که در صورت عدم حصول توافق، واشنگتن در همکاری با جامعه بین‌الملل تحریم‌ها علیه کشورمان را تشدید می‌کند.

کد خبر: ۱۲۸۸۲۵
۰۹:۲۲ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱

آمریکا: در صورت عدم توافق، تحریم‌های ایران را تشدید می‌کنیم

دیدارنیوز: نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد، با بیان این‌که عدم دست‌یابی به توافق هسته‌ای با ایران دور از ذهن نیست، گفت که در صورت عدم حصول توافق، واشنگتن در همکاری با جامعه بین‌الملل تحریم‌ها علیه این کشور را تشدید خواهد کرد.

به نقل از العربیه، «لیندا توماس گرینفیلد» نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد، با بیان این‌که عدم دست‌یابی به توافق هسته‌ای با ایران دور از ذهن نیست، گفت که در صورت عدم حصول توافق، واشنگتن در همکاری با جامعه بین‌الملل تحریم‌ها علیه این کشور را تشدید خواهد کرد.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد که طی کنفرانسی خبری به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ می‌داد، ضمن اشاره به این که مذاکرات هسته‌ای احیای برجام تاکنون پیشرفت‌های قابل توجهی داشته است، گفت تعداد زیادی از مسائل مهم در این پرونده حل شده است.

وی درباره وضعیت توافق هسته‌ای با ایران در حالی که چندین هفته است مذاکرات مربوط به احیای آن متوقف شده است، اظهار کرد: «هنوز فکر می‌کنیم ضروری است که بر مبنای تعهدات خود به توافق برجام برگردیم».

با این حال او ضمن تأکید بر این که کار‌های زیادی کماکان باقی مانده و باید انجام شود، گفت: «هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم و این احتمال وجود دارد که به توافق نرسیم».

توماس گرینفیلد همچنین خاطرنشان کرد: «در صورتی که دیپلماسی به نتیجه نرسد ما به همکاری‌های نزدیک خود با جامعه جهانی برای تشدید فشار‌ها علیه ایران ادامه خواهیم داد».

سفیر ایالات متحده در سازمان ملل متحد با اشاره به سخنان «جو بایدن» رئیس‌جمهوری این کشور، مدعی شد که تعهد رئیس جمهوری آمریکا قاطعانه است و «وی به ایران اجازه نخواهد داد که به سلاح هسته‌ای دست یابد».

وی همچنین گفت که بایدن متعهد شده که آماده است به توافق برجام بازگردد.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی