تیتر امروز

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو
گفتگو با دکتر فریده شجاعی همسر زنده‌یاد منصور پورحیدری

منصور برای استقلال پدری کرد/ آن بازی معروف در استادیوم بودم/ باخت به ملوان یک شبه پیرش کرد + ویدیو

در روزهای پرماجرایی که وضعیت نیمکت استقلال روشن نبود و هر روز نام یک مربی را برای این تیم می‌آوردند به دیدار سرکار خانم فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری رفتیم. این مصاحبه جذاب تصویری را...
دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!
از سعد آباد تا توپکاپی (۵۶)

دیدار اردوغان و بن سلمان در آنکارا، بازگشت قاتل به صحنه جرم!

پس از قتل جمال خاشقجی در استانبول، روابط بین ترکیه و عربستان سعودی دچار تشنج شدیدی شد و برای مدتی در بالاترین سطح دیپلماتیک جدال لفظی و اتهام زدن به وجود آمد. با این حال به نظر می‌آید در سیاست...

لغو مرخصی با حقوق برای کرونا در آمازون

غول خرده فروشی آنلاین آمازون به سیاست مرخصی با حقوق برای کارمندان مبتلا به کووید ۱۹ در آمریکا خاتمه می‌دهد.

کد خبر: ۱۲۸۶۲۵
۱۳:۵۴ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱

لغو مرخصی با حقوق برای کرونا در آمازون

دیدارنیوز ـ آمازون اعلام کرد این تغییر با توجه به در دسترس بودن واکسن کووید ۱۹ و دستورالعمل بازبینی شده از سوی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا انجام می‌شود.

این شرکت در پیامی به کارمندانش اعلام کرد: کارمندان آمازون در آمریکا از دوم ماه مه، در صورت تشخیص ابتلا به کووید ۱۹ از پنج روز مرخصی بدون حقوق برخوردار خواهند شد.

آمازون با اشاره به کاهش مستمر پاندمی، دسترس پذیری به واکسن‌ها و درمان و دستورالعمل سلامت عمومی بازبینی شده، اعلام کرد: ما می‌توانیم با اطمینان خاطر، سیاست‌های مربوط به کووید ۱۹ را بازنگری کنیم.

این تغییر در بحبوحه یک سلسله چالش برای آمازون پس از تلاش برای تشکیل اتحادیه کارکنان در بعضی از انبار‌های این شرکت صورت می‌گیرد. کارکنان انبار آمازون در نیویورک سیتی در آوریل به تشکیل نخستین اتحادیه رای دادند.

بر اساس گزارش رویترز، آمازون در ژانویه مرخصی با حقوق برای کارکنان مبتلا به کووید را به یک هفته یا حداکثر ۴۰ ساعت کاهش داده بود. پیش از آن کارمندان آمازون دو هفته مرخصی با حقوق در صورت ابتلا به کووید ۱۹ دریافت می‌کردند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی