تیتر امروز

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم
گفت‌و‌گو با بهناز شفیعی همسر مرحوم ناصر حجازی (ویدیو)

هیچ وقت اندازه امسال جای خالی ناصر را حس نکردم/ هر روز با او حرف می‌زنم

در آستانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی، اسطوره فوتبال ایران، به دیدار همسرش «نازی خانم» شفیعی رفتیم و میهمان اشک‌ها و لبخندهایش شدیم و احساس کردیم که یاد او همچنان زنده و سبز است.

سیگار کشیدن در فینال جام حذفی ممنوع

جلسه هماهنگی دیدار فینال جام حذفی در شرایطی برگزار شد که مصوبات عجیبی از جمله ممنوعیت به همراه داشتن داس و تبر به تصویب رسید.

کد خبر: ۱۲۸۳۲۳
۱۳:۴۸ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

سیگار کشیدن در فینال جام حذفی ممنوع

دیدارنیوز ـ زمان زیادی تا آغاز دیدار فینال جام حذفی میان نساجی قائمشهر و آلومینیوم اراک باقی نمانده و در جلسه هماهنگی پیش از این دیدار، برخی قوانین جالب توجه به ثبت رسید.

در این جلسه مقرر شد که تماشاگران حق به همراه داشتن ادواتی نظیر داس، تبر، چاقو و... را ندارند که گویا این اتفاق در بازی مرحله نیمه نهایی رخ داده و اکنون تماشاگرانی که قصد حضور در ورزشگاه را دارند، با سخت گیری مأموران کنترلی استادیوم آزادی مواجه خواهند شد.

همچنین در مبادی ورودی از تماشاگران تست الکل به عمل خواهد آمد ضمن اینکه همچون روال سابق، استعمال دخانیات و به همراه داشتن سیگار ممنوع است.

هواداران حاضر در ورزشگاه برای تشویق تیم مورد علاقه خود قادر به استفاده از بلندگوی دستی هستند، اما به همراه داشتن وسایل دیگر مانند آمپلی فایر ممنوع اعلام شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی