تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

رئیسی فرارسیدن روز ملی آفریقای جنوبی را تبریک گفت

سید ابراهیم رئیسی در پیامی تبریک فرارسیدن روز ملی آفریقای جنوبی را به آقای «سریل رامافوزا» رئیس‌جمهوری و نیز مردم این کشور تبریک گفت.

کد خبر: ۱۲۸۳۱۹
۱۳:۴۱ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

رئیسی فرارسیدن روز ملی آفریقای جنوبی را تبریک گفت

دیدارنیوز: رئیس‌جمهور در پیامی تبریک فرارسیدن روز ملی آفریقای جنوبی را به آقای «سریل رامافوزا» رئیس‌جمهوری و نیز مردم این کشور تبریک گفت.

سید ابراهیم رئیسی در پیام تبریک خود به رئیس جمهوری آفریقای جنوبی آورده است: امیدوارم تحت ریاست جناب‌عالی، دولت و ملت آفریقای جنوبی هر چه بیشتر در مسیر توسعه اجتماعی و اقتصادی گام بردارند و در عین حال شاهد رشد و ارتقای روابط و همکاری‌های دوجانبه کشورهای‌مان باشیم.

رئیسی همچنین تصریح کرده است: با عنایت به دعوت جناب‌عالی از اینجانب برای سفر رسمی به آفریقای جنوبی، امیدوارم انجام این سفر زمینه‌ساز گسترش بیشتر روابط دو کشور باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی