تیتر امروز

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!
بازخوانی یک گفت‌و‌گوی استثنایی با ناصر حجازی بعد از ۱۵ سال

خدا می‌خواست من را تنبیه کند!

جمعه سی‌ام اردیبهشت سالگرد درگذشت ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران است، مردی با خصوصیات منحصر به فرد در دوران بازی و مربی‌گری. بازخوانی یک مصاحبه از او در پایان همکاری‌اش با استقلال در دی ماه ۸۶...
شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند
احمد مازنی در مراسم تجلیل از شهدا و سالگرد آزادسازی خرمشهر:

شهدا و جانبازان ناظر بر کار ما هستند و می‌گویند "قرار ما این نبود"+ویدئو

فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: امروز شهدا، جانبازان، آزادگان، همسران، خواهران و برداران آن‌ها نگرانند و با زبان، با قلم و به انحا مختلف، به ما می‌گویند؛ «قرار ما این نبود».
آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟
برگشت ویروس آفریقایی بعد از کووید ۱۹

آبله میمون جای کرونا را می‌گیرد؟

تب، سردرد، درد عضلانی و خستگی نشانه‌های ابتلا به آبله میمونی است، محققان می‌گویند خطر جدی ندارد، اما شیوع احتمالی آن بعد از کرونا جامعه پزشکی دنیا را نگران کرده است.

مرتضوی: کناره‌گیری از کمیسیون اقتصادی دولت به درخواست خودمان بود

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور با انتشار یک ویدیو توضیحاتی را در خصوص کناره‌گیری خود و محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور از کمیسیون اقتصادی دولت ارائه کرد. او گفت: کماکان در کمیسیون زیربنایی دولت عضو هستیم.

کد خبر: ۱۲۸۲۱۷
۱۲:۳۴ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

مرتضوی: کناره‌گیری از کمیسیون اقتصادی دولت به درخواست خودمان بود

دیدارنیوز: معاون اجرایی رئیس جمهور با انتشار یک ویدیو توضیحاتی درخصوص کناره‌گیری خود و معاون اقتصادی رئیس جمهور از کمیسیون اقتصادی دولت ارائه کرد.

سید صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور با انتشار یک ویدیو توضیحاتی را در خصوص کناره‌گیری خود و محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور از کمیسیون اقتصادی دولت ارائه کرد.

مرتضوی با تاکید بر اینکه «کناره گیری از کمیسیون اقتصادی دولت به درخواست بنده و دکتر رضایی و بدلیل اشتغالات فراوان بود»، عنوان کرد: کماکان در کمیسیون زیربنایی دولت عضو هستیم.

وی همچنین عنوان کرد: دکتر رضایی از ابتدای دولت با تمام توان و پرانگیزه در معاونت اقتصادی رئیس جمهور و دبیری شورا‌های اقتصادی فعال بوده است.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی