تیتر امروز

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو
به مناسبت سالگرد دوم خرداد ۷۶ و سوم خرداد ۶۱؛ در گفتگو با دیدار:

غلامعلی رجایی: به خاتمی گفتم شما یک شازده به تمام معنا هستید/ امام (ره) به خبرگان رهبری گفتند شما نماینده مردمید، نه ولی آنها +ویدئو

مشاور مرحوم هاشمی رفسنجانی در گفتگو یا دیدار سرمایه اجتماعی را گم شده مهم این روز‌های کشور دانست.
آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!
گزارش زنده خبرنگار دیدار از آبادان/ ۱۹ کشته و ۳۷ مصدوم تاکنون

آواربرداری متروپل به کندی پیش می‌رود/ خطر ریزش ساختمان مجاور!

ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان تا عصر چهارشنبه ۱۸ کشته و ۳۷ مجروح در پی داشته است؛ فرماندار آبادان اعلام کرد با ایجاد استحکام در ساختمان مجاور، آواربرداری سرعت خواهد گرفت.

تولید بیش از ۶۰۰ هزار مگاوات ساعت انرژی برق نیروگاه رامین اهواز

نیروگاه رامین اهواز که آخرین روز‌های تعمیرات اساسی و میان‌دوره‌ای واحد‌های خود را سپری می‌کند توانست در فروردین ماه سال جاری ۶۲۱ هزار و ۳۴۹ مگاوات ساعت انرژی برق تولید و به شبکه سراسری برق کشور منتقل کند.

کد خبر: ۱۲۸۲۰۷
۱۱:۵۸ - ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱

خلیل محمدی با اعلام این خبر گفت: نیمه دوم هر سال بدلیل کاهش مصرف انرژی برق فرصت مناسبی جهت تعمیرات و رفع محدودیت‌های تولید برق است و ما نیز طبق برنامه ریزی‌های فنی و بطور متناوب اقدام به خروج واحد‌های تولیدی از مدار و اجرای برنامه‌های تعمیراتی متعددی نمودیم تا با آمادگی بهتری بتوانیم برق مورد نیاز مردم را بویژه در تابستان پیش رو تامین کنیم.

محمدی تعمیرات اساسی واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۳ و تعمیرات میان دوره‌ای سایر واحد‌های نیروگاه را مهمترین اقدام تعمیراتی این مجموعه طی ماه‌های گذشته تاکنون دانست و اظهار امیدواری نمود پیش از پیک مصرف برق با هر ۶ واحد تولیدی به استقبال تابستان برویم.

وی میزان تولید برق این نیروگاه در فروردین ماه سال جاری را ۶۲۱ هزار و ۳۴۹ مگاوات ساعت عنوان نمود.
محمدی متوسط تولید لحظه‌ای نیروگاه در فروردین ماه سال جاری را ۲۱۲ مگاوات و ساعت کارکرد واحد‌های تولیدی را ۲۹۲۶ ساعت عنوان کرد.
لازم به ذکر است نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز استان خوزستان و شبکه سراسری برق کشور را ایفا می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی