تیتر امروز

کاهش غبار از روز چهارشنبه
طوفان در عراق؛ ریزگرد در ایران

کاهش غبار از روز چهارشنبه

برداشت بی رویه از آب‌های سطحی و سدسازی در ایران و کشور‌های همسایه به ویژه عراق و ترکیه سبب شده منطقه میزبان پدیده‌ای به نام ریزگرد باشد که هر سال شدت آن بیشتر هم می‌شود.
کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده
به مناسبت روز خانواده

کیفیت شرایط کودک در گروی وضعیت خانواده

خانواده اصلی‌ترین نهاد اجتماعی که هر انسانی نیاز به داشتن  و حضور بدون شرط آن را دارد و حتی در اهمیت این روز مجمع جهانی سازمان‌ملل بر اساس قطعنامه شماره ۲۳۷/۴۷ که در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال ۱۹۹۳...
وفات عارف زلال و  خطیب آرام
به یاد سیدعبدالله فاطمی‌نیا

وفات عارف زلال و خطیب آرام

مرحوم آیت‌الله سیدعبداالله فاطمی‌نیا که به تازگی وفات کردند، ما را به یاد مرحوم استاد داود فیرحی انداخت و معدود نخبگانی از این دست که مصداق این بیت از عرفی شاعر هستند؛ "چنان با نیک و بد سرکن...

رشیدی‌کوچی: قیمت اینترنت باید به نرخ قبلی بازگردد

جلال رشیدی کوچی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس با انتقاد از افزایش قیمت اینترنت و کاهش کیفیت آن گفت که قیمت اینترنت باید به نرخ قبلی بازگردد.

کد خبر: ۱۲۸۱۳۴
۱۶:۱۰ - ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱

رشیدی‌کوچی: قیمت اینترنت باید به نرخ قبلی بازگردد

دیدارنیوز: یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شورا‌ها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر قرار است افزایشی در حوزه اینترنت رخ دهد باید بر روی سرعت آن باشد نه اینکه قیمت آن افزایش یافته و بسته‌های مقرون به صرفه همراه نیز حذف گردد.

جلال رشیدی کوچی، با انتقاد از افزایش قیمت اینترنت و کاهش کیفیت آن بیان کرد: افزایش قیمتی که در حوزه اینترنت اتفاق افتاد کار درستی نبود. علاوه بر اینکه افزایش قیمت آن بر سبدخانوار تاثیر می‌گذارد، در این شرایط باعث ایجاد نارضایتی هم شده است. در ذهن و افکار عمومی این شائبه ایجاد شده که طرح صیانت از پشت پرده در حال اجرایی شدن است در حالی که واقعیت این نیست.

نباید با افزایش قیمت اینترنت فشار مضاعفی بر مردم وارد کرد
وی در ادامه اظهار کرد: به دنبال افزایش قیمت اینترنت ما از وزیر ارتباطات سوال پرسیدیم و منتظر پاسخ وی هستیم. احتمالا وزیر در پاسخ می‌گوید این افزایش قیمت قانونی بوده و مطابق قانون صورت گرفته است. اما باید در این شرایط تلاش کنیم که فشار مضاعفی به مردم وارد نشود. افزایش قیمتی که با کاهش سرعت و کیفیت همراه باشد نه تنها رضایت جامعه را به دنبال نخواهد داشت بلکه زمینه ایجاد نارضایتی را در سطح جامعه فراهم خواهد کرد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه ما شاهد هستیم در کنار افزایش قیمت تعرفه‌های اپراتور‌های مربوطه، بسته‌های مقرون به صرفه همراه نیز حذف شد و کیفیت و سرعت نیز کاهش پیدا کرده است. همه این عوامل دست به دست هم می‌دهد تا مردم ناراضی شوند. قیمت اینترنت باید به نرخ قبلی بازگردد.

وی در ادامه تاکید کرد: ما شاهد هستیم که سرعت اینترنت در همه جای دنیا روبه افزایش است. این معنایی ندارد که سرعت اینترنت ما کاهش یابد. اگر قرار است افزایشی صورت بگیرد باید بر سرعت اینترنت باشد نه اینکه بر روی قیمت آن افزوده شود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی